Pandul 15 aileye tapusunu verdi

Bir süredir batıyor, çıkıyor diye hakkında yürütülen kara propagandayı yargıya taşıyan Abdulkadir Pandul, söylenenin aksine 15 aileye tapusunu teslim etti

Pandul 15 aileye tapusunu verdi
30.09.2022 - 09:28
Güncelleme 30.09.2022 - 14:55
Haber Merkezi
1630
2

Bir süredir batıyor, çıkıyor diye hakkında yürütülen kara propagandayı yargıya taşıyan Abdulkadir Pandul, söylenenin aksine 15 aileye tapusunu teslim etti.

Akçakoca’da simitçisinden, çaycısına, memurundan, işçiye kadar tüm kesimin hayır duasını alan Pandul İnşaat 15 ailenin tapularını teslim etti.

15 dairenin tapularını sahiplerine teslim eden Pandul İnşaat, bir hafta içinde yaklaşık 150 daire sahibine de tapularını vereceği öğrenildi.

Tapularını alan Daire sahipleri, Pandul İnşaata dua ederken, bu mutlu anı da fotoğraf çekerek paylaştılar. 

ŞİRKETEN AÇIKLAMA

“Tapu veremez, batıyor, bitti dediler... Herkesin bitti dediği yerde biz çok daha güçlenerek  yola devam ediyoruz çok şükür bugün tapuları mızı verdik...Demek ki, Bazen beklemek gerekiyormuş sabır gerekiyormuş, en iyisine ulaşmak için..”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Saadettin
  Saadettin
  30.09.2022 20:38

  Haber iddiaların doğruluğunu kanıtlar gibi. Neden tapusu verilen adamlar haber yapılır ki. Demek ki bir şeyleri ört bas etmek gerekiyor

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  30.09.2022 18:04

  Allah yardımcıları olsun.Ev alanlara arsa karşılığı daire yaptıranlara sorsunlar bakalım.Arsa sahipleri ile mahkemelik sözleşmeye uymamış etrafındaki arsa sahipleri ile beddualı yan bahçelere zarar verdiği ve zararı karşılamadığı için belediye vidanjörü hemen hemen her gün binada giderler tıkanır çevre düzeni yapmaz.Allah yardımcıları olsun

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız