Akçakoca’ya modern TSO binası

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Akçakoca ilçesine günü ihtiyaçlarına cevap veren yeni bir oda binası yapımı için kolları sıvadı.

Akçakoca’ya modern TSO binası
23.08.2022 - 16:08
Güncelleme 23.08.2022 - 20:59
Haber Merkezi
1434

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Akçakoca ilçesine günü ihtiyaçlarına cevap veren yeni bir oda binası yapımı için kolları sıvadı. 3 katlı olarak projelendirilen bin 500 metrekare kulanım alanlı binanın  iki katında KOSGEB,  Marka,  İŞKUR ve OSB Müdürlüğü ile üyelerimizin ihtiyaç duyduğu il genelinde bulunan diğer müdürlüklerini açarak kombine bir tesis haline getirilecek.

 Mehmet Pazvant başkanlığında ki oda yönetiminden yapılan açıklamada;

“ Odamız Yönetim Kurulu’nun çalışmaları doğrultusunda Birliğimizin katkıları ile hayata geçirilecek olan Odamız modern yeni hizmet binası İlçemize hayırlı olsun “ denildi.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

Pazaryeri bölgesinde bulunan Esnaf Kefalete ait arsa üzerine yapılacak binayla ilişkin açıklama yapan başkan Pazvant; Uzun yıllar uğraşı içerisinde olduğumuz ve sona yaklaştığımız Akçakoca Demirçelik İhtisas Organize sanayi bölgesi çalışmalarının arkasında kalan Odamız yeni hizmet binamızı da ilçemize kazandırabilmek için Yönetim Kurulum ve Meclisimizle birlikte büyük uğraşılar sarf ederek bir noktaya gelmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Üç katlı, toplamda 1.500 m2 kullanım alanına sahip yeni hizmet binamızın iki katında KOSGEB,  Marka,  İŞKUR ve OSB Müdürlüğü ile üyelerimizin ihtiyaç duyduğu il genelinde bulunan diğer müdürlüklerini açarak kombine bir tesis haline getireceğiz.

HERKESE AÇIK KONFERANS SALONU

Ayrıca İlçemizin en büyük eksiklerinden biri olarak gördüğümüz ve içerisinde kurum ve kuruluşlarımızın yanı sıra okul etkinliklerinin de kullanımına açık olacak şekilde tasarlanan yeni binamızda bizleri ileriye taşıyacak gençlerimizin rahatça tiyatro gösterilerini yapılabilecekleri donanıma sahip 500 m2 lik modern bir konferans salonuna Odamız yeni hizmet binası içerisinde yer vermenin mutluluğunu yaşıyor, başta bizi her konuda yalnız bırakmayıp desteklerini esirgemeyen Birliğimiz değerli Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğluna, TOBB Yönetimine, Meclis üyelerimize ve Odamız Üyelerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.


Editör: N. Cingirt