SIĞINMACILAR AKÇAKOCA SAHİLİNİ KARIŞTIRDI

Akçakoca ilçesinde uygunsuz tavırlar sergileyen sığınmacılarla tatilciler arasında kavga çıktı

SIĞINMACILAR AKÇAKOCA SAHİLİNİ KARIŞTIRDI
13.08.2022 - 23:55
Haber Merkezi
4536
7

Akçakoca ilçesinde uygunsuz tavırlar sergileyen sığınmacılarla tatilciler arasında kavga çıktı. Sahili karıştıran sığınmacılarla yaşanan gerginliği polis ekipleri güçlükle önledi.

Hafta sonu nedeniyle Bolu ve Düzce’nin yanı sıra çevre illerden binlerce kişi Akçakoca sahillerine akın etti. Vatandaşlar güneşin ve denizini tadını çıkarırken sahile gelen bir grup sığınmacının yaptığı uygunsuz tavırlar gerginlik yarattı. Tatilciler, sahilde huzursuzluk yaratan sığınmacıları uyarırken yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Sığınmacılarla vatandaşlar arasında başlayan kavgayı olay yerine gelen polis ekipleri güçlükle önledi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  16.08.2022 14:10

  Sahiller birilerine peşkeş çekildi nereye gitsen heryer parsellenmiş yok araç park ücreti yok giriş ücreti şu ücreti bu ücreti maşallah bizim milletimizin de gıkı çıkmıyor böyle giderse ve gidiyorda denize bakma ücreti de alacaklar, satılmadık parsellenmedik yer kalmadı Allah sonumuzu hayır etsin

 • Akçakoca Sakini
  Akçakoca Sakini
  16.08.2022 11:51

  Sığınmacı dediğin sığınır. Bunlar salınıyor..

 • Filiz
  Filiz
  14.08.2022 17:42

  Gerçekten çok üzücü .Zaten sahile musallat olan bu tipler aile degil.Buda sıgınmacı politikamızın düşündürücü oldugunu gösterir.

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  14.08.2022 16:06

  Ranta ve rantçılara hizmet eden bir anlayıştan çok fazla bir şey beklememek lazım.Adam sahilleri sattı kaldırımları sattı Belediyenin tüm varlığını sattı umarız seçime kadar Akçakocanın tamamını satamadan millet sandıkta gereğini yapar.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  14.08.2022 09:51

  Akçakocalı olarak uygunsuz tavır sergileyen tatilci istemiyorum. Tatil yapmak isteyen güneye gitsin.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  14.08.2022 09:45

  Bunları başımıza bela edenlerden sandıkta hesaplaşacağız Artık iyice terbiyesizleştiler

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  14.08.2022 06:46

  Bıktık artık bu sığınmacılardan ailemizle birlikte tatil yaparken onları ve uygunsuz hareketlerini görmek istemiyoruz! Geldikleri gibi gitsinler ya da biran önce gönderilsinler! Akçakoca nezih ve güvenilir bir ilçedir hiç kimsenin bozmaya hakkı yok, biz onları artık burada barındırmayacağız.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız