Erdoğan’dan Tarım Krediye  talimat: Fiyatları düşürün!

Akçakoca, Düzce ve diğer ilçelerde de bir çok şubesi bulunan ve ülke genelinde hızla yayılan Tarım Kredi Kooperatiflerine ait marketlere fiyat indirin talimatı…

Erdoğan’dan Tarım Krediye  talimat: Fiyatları düşürün!
10.08.2022 - 07:42
Haber Merkezi
723

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin dünkü Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında, Düzce ve ilçelerinde bir çok şubesi bulunan Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ait marketlerin kar amaçlı kurulmadığını belirterek, fiyatların düşürülmesi talimatını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün toplanan MKYK'da, vatandaşın enflasyona ezdirilmeyeceğini belirtirken, bunun için Tarım Kredi Kooperatifleri'nin fiyatlarını düşürmesini istedi. Özellikle et fiyatlarında yapılması gerektiğini belirten Erdoğan, Kirişçi'ye, "Tarım kredi kooperatifleri kar amaçlı kurulmadı, fiyatları düşürün, vatandaş daha uygun fiyata alabilsin" dediği öğrenildi.

VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM

Erdoğan ayrıca, enflasyonla mücadeleye dönük önlemlerini devam edeceğini belirtirken, seçime gidilirken, sahada olacaklarını, il mitingleri ve toplu açılışlarda vatandaşla buluşmaya devam edeceklerini de ifade etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız