Genel Sekreter Şen, personele teşekkür etti

Düzce bölgesinde etkili olan sel felaketi sonrası yaptıkları çalışmayla takdir kazanan Düzce İl Özel İdare personeli için bayramlaşma programı düzenledi.

12.07.2022 - 11:43
Güncelleme 12.07.2022 - 15:23
Kaynak: Haber Merkezi
1675

 

Düzce bölgesinde etkili olan sel felaketi sonrası yaptıkları çalışmayla takdir kazanan Düzce İl Özel İdare personeli için bayramlaşma programı düzenledi.  

Kurban bayramının son günü düzenlenen bayramlaşma programına katılan Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri M. Hayri Şen,  sel bölgelerinde özveriyle çalışan personele teşekkür etti.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Düzce’de meydana gelen sel felaketi sonrası sel hasarlarının giderilmesi için çalışmalar devam ediyor. Mergiç mahallesinde bulunan eski köy hizmetleri şantiyesinde personele moral vermek ve bayramlarını kutlamak için bir araya gelindi. Genel Sekreter M. Hayri Şen personelle tek tek tokalaşarak bayramını tebrik etti.

PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ 

Bayramlaşma töreninde konuşan Genel Sekreter  M. Hayri Şen,  İlimizde yaşanan su taşkınları sebebiyle idaremiz personelinin mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalara kaldıkları yerden devam edileceklerini ifade ederek, ”Sel bölgelerinde gece gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.


Editör: N. Cingirt