Süleyman Soylu Akçakoca'ya gelecek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Düzce'ye geldi. Bakan Soylu, şiddetli yağışların vurduğu bölgelerde inceleme yapacak. Bakan Soylu'nun ilk durağı, Kaynaşlı'da , sel sularına kapılan kepçe operatörü Okan Bayrak'ı arama çalışmalarının yapıldığı bölge oldu. Karşılamaya Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz da katıldı.

Süleyman Soylu  Akçakoca'ya gelecek
29.06.2022 - 15:22
Güncelleme 29.06.2022 - 18:49
Özel Haber
2220

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Düzce'ye geldi. Bakan Soylu, şiddetli yağışların vurduğu bölgelerde inceleme yapacak. Bakan Soylu'nun ilk durağı, Kaynaşlı'da , sel sularına kapılan kepçe operatörü Okan Bayrakarama çalışmalarının yapıldığı bölge oldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce'ye geldi. Bakan Soylu, selin yarattığı hasarı yerinde görmek ve incelemek için Düzce'ye gelirken, ilk olarak Kaynaşlı'da, kepçe operatörü Okan Bayrak'ı arama çalışmalarını inceledi.  Vali Cevdet Atay ve Ak Parti Genel Merkez Kadın kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de Bakan Soylu'ya ziyaretinde eşlik ettiler.

İl Jandarma Komutanlığında karşılanan Bakan Soylu, programının devamında, Beyköy Beldesinde de selin vurduğu yerleri ziyaret edecek,   helikopter ile Akçakoca ve Yığılca'da selin yarattığı tahribatı havadan inceleyecek.

 Gölyaka 'da da incelemede bulunacak olan Bakan Soylu,  AFAD Merkezinde Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız