Akçakoca Muhtarlar Derneği kahvaltıda buluştu

Geçtiğimiz günlerde yapılan Akçakoca Muhtarlar Derneği kongresinde yeni yönetime gelen dernek başkan ve üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

Akçakoca Muhtarlar Derneği kahvaltıda buluştu
15.06.2022 - 12:27
Haber Merkezi
1215

Geçtiğimiz günlerde yapılan Akçakoca Muhtarlar Derneği kongresinde yeni yönetime gelen dernek başkan ve üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

Akçakoca Muhtarlar Derneğinde yapılan kongrede göreve gelen yeni başkan Burhan Aydın ve yönetim kurulu kahvaltıda bir araya geldi. Programa Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi, Düzce MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, siyasi parti ilçe başkanları, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı. Toplantıda konuşma yapan Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Aydın, kendisini bu göreve layık gören muhtarlara teşekkür ederek, Atatürk’ün ifadesiyle “Muhtarlar demokrasi zincirinin ilk halkasıdır” sözünü hatırlatarak konuşmasına şöyle devam etti,

“ Göreve geldiğimiz andan itibaren, ilk icraatımız Akçakoca’da birlik ve beraberliği sağlamak, köylerimizde sorun yaşayan her vatandaşımıza dokunmak, sıkıntısına müdahale etmek ve çözümlemek için sayın valimiz ve kaymakamımızın önderliğinde bütün kurum amirlerimizle beraber adımlar atacağımızı dile getirdik.

Akçakoca’mızda görev yapan yöneticilerimizin yetkileri dahilinde iyi niyetli ve üretken olduğunu her olay ve sıkıntıda bir an önce çözüm bulmaya çalıştıklarını biliyoruz ancak, istişare konusunda eksiklerin olduğunu da gözlemledik. Niyetin halis, akıbetin hayr olduğuna inanan bir düşünceyle bu tür aksaklıkların meydana gelmemesi için üzerimize düşen her türlü görev ve hizmete hazır olduğumuzu, bu toplantı vesilesi ile siz değerli yöneticilerimize tekrardan hatırlatmak isterim.

Akçakoca’da problemler dün ve bugün aynı, yarınımız nasıl farklı olur düşüncesi ile hareket etmeye çalışıyoruz. Eminim aynı düşüncelerdeyiz. Hiçbir muhtarımızın birbirinden ayırt edilmediği, adalet ve hizmetin aynı düzlemde ilerlediği bir süreç için mücadele içindeyiz.

Teşkilatımızın kıymetli mensupları, değerli misafirler, programımıza katılma nezaketinde bulunduğunuz için şahsım ve muhtarlarım adına şükranlarımı sunuyorum”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız