Bugün hastaneye gidecekler dikkat!

Bugün doktora gideceklere uyarı. Türk Tabipler Birliği başta olmak üzere bazı sendikalara üye doktorlar Akçakoca - Düzce başta olmak üzere ülke genelinde iş bırakacaklar.

Bugün hastaneye gidecekler dikkat!
14.06.2022 - 20:01
Güncelleme 15.06.2022 - 07:14
Haber Merkezi
3096
2

Ülke genelinde ve Düzce ve ilçelerinde  Türk Tabipler Birliği (TTB) Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu, Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası, Birinci Basamak Sağlık Çalışanları Birlik ve Dayanışma Sendikası, Genel Sağlık İşçileri Sendikası, Hekim Birliği Sendikası, Hekim Sen, Kamu Diş Hekimleri Derneği, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Tabip Sen ve Türk Diş Hekimleri Birliği eyleme katılacaklar.

SADECE ACİL VAKALARA BAKILACAK

Düzce başta olmak üzere Ülke genelinde yapılacak grevle ilgili Türk Tabipler Birliği'nden yapılan açıklamada, "15 Haziran 2022 Çarşamba (yarın) tüm Türkiye'de sağlık kurumlarında Grev'deyiz" ifadeleri kullanıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Sedat
  Sedat
  15.06.2022 19:22

  Bunlara 100000 lira maaş da versen tamamen ideolojik takılıyorlar yeter ki Tayyip Erdoğan düşsün hükumet zora girsin, şimdiye kadar. en iyi imkanları sağlıkçılara bu hükumet verdi daha önce hiç eylem duydunuz mu8

 • Hemşinli
  Hemşinli
  14.06.2022 23:45

  Bu eylemlerde sonuna kadar doktorumuzun yanındayım. Onca yıl oku 10 bin TL maaş versinler! Allahtan korkun ey münafıklar! 20 yıl okuyan adama hiç okumamış adamla aynı maaşı veriyorsunuz. Sonra ülkede neden doktor kalmıyor. Bu günler iyi günlerimiz. Bundan 5-10 yıl sonra bir ameliyat bir muayene için bütün malvarlığınızı satmanız gerekecek ey akçakocalılar! Uyanın!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız