Başkan Pazvant Gebze teknik üniversitesinde projelerini anlattı

TSO Başkanı Mehmet N. Pazvant, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin desteklenmesi ve küresel girişimcilik vizyonunun geliştirilmesine yönelik faaliyetleri kapsamında Gebze Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Girişimcilik Zirvesi programında yer aldı.

Başkan Pazvant Gebze teknik üniversitesinde projelerini anlattı
26.05.2022 - 10:33
Haber Merkezi
435

Başkan Pazvant Girişimcilik Zirvesi programında Ticaret Odası’nın projesini anlattı.

 

Akçakoca Ticaret  ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin desteklenmesi ve küresel girişimcilik vizyonunun geliştirilmesine yönelik faaliyetleri kapsamında, Gebze Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Girişimcilik Zirvesi programında yer aldı.

Başkan Pazvant, girişimciliğin küresel gelişimine yön veren fikir liderlerini, bölge sanayicileri ve öğrenciler ile bir araya getirerek girişimciliği desteklemek, başarı hikâyelerini yaymak ve ideal girişimcilik ekosistemini oluşturmak için işbirliklerine zemin hazırlamak amacıyla bu yılki temasında, “Tarım Girişimciliği ve Yenilikçi Tarım Teknolojileri” olan “Gebze Teknik Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi” ‘ nin GTÜ Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen programında Ticaret Odası tarafından oluşturularak destek almaya hak kazanan “Tarımsal Atıkları Değerlendiriyoruz, İstihdamı Artırıyoruz” konu başlıklı projelerini anlattı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız