Kaymakam Can market denetimine katıldı

Akçakoca Kaymakamı MustafaCan, ilçede gerçekleştirilen stok incelemeleri, fahiş fiyat artışı, etiket ve gıda denetimlerine katıldı.

Kaymakam Can market denetimine katıldı
30.03.2022 - 09:28
Özel Haber
1076
1

Akçakoca  Kaymakamı ve beraberindeki heyet Ramazan öncesi  ilçede gerçekleştirilen stok incelemeleri, fahiş fiyat artışı, etiket ve gıda denetimlerine katıldı.

Akçakoca  Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin, ilçe genelindeki denetimleri devam ediyor.

Denetime katılan Kaymakam Can, ekiplerle birlikte satılan ürünlerin gramajını, fiyat ve irsaliye karşılaştırmasını, tüketim tarihi ve diğer kurallara uyup uymadıklarını kontrol etti.

Yapılan açıklamada; “ Kaymakamımız Sayın Mustafa Can, Kaymakam Adayı Sayın Tuğçe Orhan, İlçe Tarım Müdürlüğü, ilçe Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Ekipleri ile birlikte Ramazan ayı öncesinde marketlerde olası haksız fiyat artışı, stokçuluk ve fiyat etiketi konularında denetim gerçekleştirdi “ denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Cavit
    Cavit
    30.03.2022 14:58

    Firmaların bilançolarına bakıldığında Stok bilgileri ve satın aldıkları fiyatları, maliyetleri ortaya çıkar bunu da Maliye Bakanlığının personeli en iyi şekilde yapar. Böyle yapılan işlerin ciddiyeti tartışılır. Gerçek bir denetim için, Belediye personeli son kullanma tarihi ve Sağlık Bakanlığı personeli hijyenik denetimini yapar. Maliye Bakanlığı personeli fahiş fiyat uygulanan ürünleri tespit eder. Önce Devlet Akaryakıt fiyatlarını, Gübre ve Tarım ürünlerini, Gecikme Banka Faizini denetlesin

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız