Akçakoca Halkına Saygısızlık Yapmayın, Ne Olduğunu Açıklayın!

Akçakoca’nın kalbini moloz yığınına çeviren dalgakıran çalışmasına tepkiler giderek artıyor.

Akçakoca Halkına Saygısızlık Yapmayın, Ne Olduğunu Açıklayın!
16.03.2022 - 19:55
Güncelleme 16.03.2022 - 20:47
Özel Haber
3147
10

 Bugün bir araya gelen Akçakoca sevdalıları, projenin detaylarının Akçakoca halkından gizlendiğini belirterek kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendirilmesini istediler.

50 civarında Akçakoca sevdalısının katıldığı toplantıda görüşlerini dile getiren Akçakocalılar, Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediye başkanı Okan Yanmaz ile görüşerek denizi doldurarak başlatılan mahmuz çalışmasının geçici olarak durdurulmasını ve halkın bilgilendirilmesini isteyecekler.

Akçakoca halkının harekete geçmesi ve kamuoyu oluşturulması için 3 kişilik yönetim oluşturan Akçakoca sevdalıları, ne istediklerini basın açıklaması yoluyla kamuoyu ile  paylaşacaklar.

AKÇAKOCA HALKINA  BİR CEVABINIZ OLMALI

Akçakoca yararına yapılan hiçbir çalışmaya karşı çıkmadıklarını dile getiren Akçakoca Sevdalıları, Düzce Valisi Cevdet Atay, Ak Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Ticaret Odası Başkanı Mehmet Pazvant, Cumhur İttifakının ortağı AK Parti ve MHP ilçe başkanlarına çağrıda bulunarak;  Merkez Cami karşısında denizi moloz yığını ile doldurarak ne yapıldığını  Akçakoca halkına doğru düzgün açıklasınlar talebinde bulundular.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  18.03.2022 09:42

  İlçe siyaseti diye diye ilçeyi bitiriyorsunuz hiçbirinizin haberi yok çoğunuzun. Siyaset dediğin akçakoca'nın menfaatine çalışır. Böyle siyaset olur mu. Benim yürüyeceğim kaldırımı migros'a peşkeş çekmek nerede görülmüş. 24.000 kişinin hakkını bir kişiye teslim etmek nerede görülmüş. Adil mi sizce.

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  18.03.2022 09:41

  Basın çoğu yorumumuzu gizliyor. Eleştiriye de tahammülü olmalı insanın eleştiri olmadan doğru yol bulunamaz. Benim yaptığım doğru hiç kimse diyemez akıl akıldan üstündür. Oldu bittiye getirerek bütün şehri birilerinin mahvetmesine Bu halk izin vermemeli ve bunun da önüne basın yoluyla geçebiliriz. Eğer basın taraf tutarsa bu düzensizliğe basın da ortak oluyor demektir lütfen buna ortak olmayın. Birlikte daha güzel Akçakoca için çalışalım. Akçakoca partiler üstündedir particilik lütfen yapmayın.

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  18.03.2022 09:38

  Heryere ışıklar takılıyor, renk renk. Bir uygulama güzel olur şehrin her yerine döşeyince anlamını yitiriyor maalesef. Halk dilinde çok farklı tabirler vardır bunlar için ama bunu söylemek istemiyorum hiç yakışmıyor. Şövalye heykeli ile süs havuzunu bir arada düşünen tasarım mimarları kim çok merak ediyorum doğrusu. Yol kenarlarına bırakılan ışıklar arabadan alındığı gibi gelişigüzel bırakılmış hiçbirinin hiçbir ahengi yok. Bir iş yapılırken düzene intizama dikkat edilerek yapılır. Pes dedim

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  18.03.2022 09:36

  Çoluk çocuk doyasıya gezecek, adım atılacak biryer kalmadı. Tekel büfe, boksoyuncağı, kafe şudur budur diye büyün yolları işgal edildi. Undankale, kumsal kafe derken tüm kaldırımlara masalar atıldı. Karşı kaldırımda tüm dükkanlar kaldırımı zaptederek yürümeye kaldırım burakmadılar.. Şimdiye kadar yapılmamış en büyük gasp yapılıyor ama kimseden ses çıkmıyor. Kaldırımın üzerine mşgros jet açılıyor, jet hızıyla da, bir Allah kulunun kılı kıpırdamıyor.. Bu memleket çok yanlış gördü ama böylesini hiç

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  17.03.2022 18:40

  Vatandaş sormakra haklı yapilan bilimsel olarak nerede tartışıldı, hangi üniversiteden onay alındı.. Velev ki yapılan iş doğru.. Niye karadan üç yıl gibi uzun bir zaman harfiyat dolgu taşınacak.. Maltepe sahil toplanma alanı yapılırken ilk olgular hep deniz yoluyla geldi..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  17.03.2022 18:40

  Vatandaş sormakra haklı yapilan bilimsel olarak nerede tartışıldı, hangi üniversiteden onay alındı.. Velev ki yapılan iş doğru.. Niye karadan üç yıl gibi uzun bir zaman harfiyat dolgu taşınacak.. Maltepe sahil toplanma alanı yapılırken ilk olgular hep deniz yoluyla geldi..

 • Mahmut Barış
  Mahmut Barış
  17.03.2022 01:41

  Akçakoca çok sahipsiz kaldı, basında çok yetersiz..Bilgilendirme yok.Bir inşaatın tabelası olur..Ihalenincadı, Tarihi, süresi, kimtarafindan ihale edildiği, ihalenin tutarı,teslim tarihi, bitiş tarihi vb.gibi..ama hiç bir bilgi yok..Nasil bir yerde yaşıyoruz..Tum ilgililer nerde..Sizleri Akçakocamız geleceği ve Akçakoca Halkının duygu ve düşünceleri konusunda destekliyorum...

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  16.03.2022 22:37

  Akçakoca nın kara sınırı genişletme çalışması, bu şekilde denize yakın yaya yürüyüş yolları yapılarak halkın deniz ile iç içe olması planlanıyor, tabii bu alanlarda çeşitli büfeleri de göreceğiz Akçakoca halkına hayırlı olsun

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  16.03.2022 22:17

  Ekap ta ihale ilgili tüm bilgi ve şartnameler mevcut. Dosya numarası 2021/690576

 • Ramazan Duran
  Ramazan Duran
  16.03.2022 21:08

  Anlamanız lazım Okan bey yeni bi sahil yürüyüş yolu yapiyo vatandaşa hizmet ediyo karışmayın adama

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız