BAŞKAN YANMAZ BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramını, basın mensuplarına ile birlikte verdiği kahvaltıyla kutladı.

BAŞKAN YANMAZ BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
9.01.2022 - 14:07
Haber Merkezi
990

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramını, basın mensuplarına ile birlikte verdiği kahvaltıyla kutladı. Başkan Yanmaz kahvaltı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

 “Seçildiğim günden itibaren Akçakoca’da tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ve toplumun tüm kesimleriyle iyi bir iletişim kurma gayreti içerisine girdim “ diyen Başkan Yanmaz,  Bu çerçevede cemiyetimiz başta olmak üzere tüm basın kuruluşlarımızla da çok şükür gayet sağlıklı iletişim kanalları oluşturduğumuza inanıyorum “ dedi.

 Başkan açıklamasında şu konulara değindi:

“ Elbette basınımızdaki değerli arkadaşlarımızın ağabeylerimizin de bu güzel ilişkililerin kurulmasında büyük emeği olduğunu ifade etmek isterim. Şüphesiz gazeteci arkadaşlarımız yeri geldiğinde halk adına bizleri eleştirmeli, eksiklerimizi söylemeli, diğer taraftan da yapılan çalışmaları kamuoyuna doğru bir şekilde aktarmalı. Bu bakımdan Akçakoca’da  memnuniyetle ifade etmek isterim ki yerel basınımız vazifesini yerine getiriyor. Basın yayın organlarında çalışan tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum” dedi. ” 

 Başkan Yanmaz kahvaltıdan sonra basın mensupları ile sohbet etti. Yanmaz " Çevre ve Şehircilik Spor Bakanlığına, MHP Genel Başkan yardımcısı Sadir Durmaza, Ak Parti İl başkanı Mustafa Keskine. MHP İl Başkanı İlhami Çaboğluna Düzce Millet vekillerine teşekkür ederim. Akçakoca’ya Dünya bankasından 500 milyon euroluk fondan 12,5 milyon euro ayrıldığını bu fon ile 2022 yılı sonuna kadar, Akçakoca’ya proje kazandırılacağını sözlerine ekledi. "


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız