Tecrübe değil gençlik kazandı...

3 dönem, Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı yapan Nedim İşgören dönemi kapandı.

8.01.2022 - 18:44
Güncelleme 8.01.2022 - 19:27
Özel Haber
3493
3

Hakan Öztaş, Orhan Büyük ve Yunus Güner takviyeli Nedim  İşgören listesi,  gençlerden kurulu Tarık Cingirt, Hamide Başar Seyyar, Şükrü Baş, Hayrettin Yanmaz, Engin Ustabaş, Erkan Keleş, Turgay Yemenici, Arif Mat ve Ümit Yomra’nın listesinden 162 oy fark yedi.

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının ilçe kongresi sona erdi. Başkanlık için 2 adayın yarıştığı seçimli kongrede başkanlık ipini göğüsleyen 458 oy alan Duygu Aydoğan oldu.

Saat 10.00’da Belediye nikah salonunda başlayan kongrede seçimler saat 17.00’de sandıkların kapanmasına dek sürdü.

Sandıkların kapanmasının ardından yapılan sayımlarda kullanılan 761 oyun 458’ini Duygu Aydoğan alırken, rakibi mevcut başkan Nedim İşgören 296 oyda kaldı. 7 oy geçersiz sayıldı

Seçim sonrası kısa bir konuşma yapan Duydu Aydoğan, seçimi Akçakoca esnafının kazandığını söyledi. Destek verenlere teşekkür etti. Kendisine güvenerek  göreve seçen oda üyelerine teşekkür etti. Akçakoca esnafı için bir hizmet projeleri bulunduğunu ifade eden Aydoğan, bundan sonraki süreçte birlikte bir yönetim anlayışıyla hizmetlerini sürdüreceklerini belirtti.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Kerim Aşık
  Kerim Aşık
  9.01.2022 19:14

  Hayırlı olsun bu bir hizmet yarışı olmalı kazanan kaybeden diye birşey olmaz, Bayrak yarışı herkes dönemini hizmet yaparak geçirsin ve kazanan esnafımız olsun.Başarılar.

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  9.01.2022 14:03

  Ne önceki yönetimi, ne de yeni yönetimi tanımam. bildiğim tek şey, değişim güzeldir. Yeni umutlar, yeni projeler getirir.. Hayalleri oldukça insanlar başarıya ulaşır. Metal yorgunluğu malesef kaçınılmaz bir gerçektir. Her meslekte ve her sektörde olan birşeydir. Bir kaç yıl sonra yeni seçilenlerin de başına gelecek olan bir şeydir. Akçakocaya hayırlı olsun

 • F acar
  F acar
  9.01.2022 01:16

  Tebrikler gençler darısı siyasi lere bıraksınlar artık gençlere gitsinler huzur evine

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız