ESNAF ODASI SEÇİMLERİ DEVAM EDİYOR

Mevcut başkan Nedim İşgören tarafından organize edildiği iddia edilen ve bazı sosyal medya hesaplarından yapılan manüplasyonla Duygu Aydoğan’ın oy pusulasının kabul edilmediği iddialarına açılık getirildi. Aydoğan yaptığı açıklamada, Esnaflarımız gönül rahatlığıyla saat 17.00’ye kadar gelip oylarını kullanabilirler’’ dedi.

8.01.2022 - 13:17
Güncelleme 8.01.2022 - 13:56
Haber Merkezi
2435

Bugün saat 10.00’da başlayan Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası ilçe kongresi divan teşekkülü ve ardından yapılan konuşmalarla devam etti.

Sonrasında seçimlere geçildi. 2 adayı yarıştığı seçimler heyecanla sürerken, bazı sosyal medya hesaplarından yapılan manüplasyonla Duygu Aydoğan aleyhine paylaşımlar yapılınca, Kongre Divan Başkanı Mustafa Kayıkçı ile başkan adayı Aydoğan açıklamalarda bulundu.

Mustafa Kayıkçı yaptığı açıklamada; Duygu Aydoğan’ın hazılattığı seçim pusulasının hatalı basılması nedeniyle oy pusulası matbaada yeniden basıldığını ve seçim sürecinin devam ettiğini dile getiren kongre divan başkanı Mustafa Kayıkçı, kararının ve bütün yetkinin seçim kurulunda olduğunu ve divan olarak Aydoğa’nın oy pusulasını kabul etmeme gibi bir  yetkilerinin olmadığını söyledi.

Başkan adayı Duygu Aydoğan ise yaptığı açıklamada, ‘’seçimler sorunsuz bir biçimde devam ediyor. Rakip aday lehine yapılan bazı sosyal medya paylaşımlarına itibar etmeyiniz. Esnaflarımız gelip oylarını kullanıyorlar. Gelemeyen esnaf arkadaşlarımız gönül rahatlığıyla saat 17.00’ye kadar gelip oylarını kullanabilirler’’ dedi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız