DUYGU AYADOĞAN VE EKİBİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Duygu Aydoğan ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

DUYGU AYADOĞAN VE EKİBİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ
28.12.2021 - 16:28
Haber Merkezi
1592
2

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Duygu Aydoğan ve yönetim kurulu üye adayları basın mensupları ile bir araya geldi. Aydoğan Esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini belirtti.

Aday Duygu Aydoğan, 2  Ocak 2022 tarihinde esnaf ailesinde yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belitti.

Aydoğan '' Esnaf ailemiz büyük bir aile, esnaflarımızın menfaatleri korunması ve en iyi şekilde temsil edilerek artık değişim şart. Biz aday olmamıza rağmen iş başına gelirsek diye bir projeye adım attık. Esnaflarımızın menfaatleri için çeşitli konularda ön protokolleri imzaladık. Yaptığımız çalışmalar ise esnaflarımızın sağlık problemlerine bir nebzede katkı sağlamak amacıyla esnaflarımıza manevi yönden katkı sağlamaya çalışacağız. Kendilerinin genç bir ekip oluşturduklarını beyan eden Aydoğaa esnaf arkadaşları için enerjilerini sonuna kadar harcayacaklarını bizim projelerimizi kongre öncesinde açıklayacaklarınıda sözlerine ekledi.Mevcut yönetimin esnafdan kopuk olduğunu onun için sistemi değiştirmek istediklerinde belirterek, eğer esnaf kardeşlerimiz bizleri terçih ederlerse, sözlerimin arkasında olacaklarını beyan etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Musa
  Musa
  28.12.2021 18:28

  Esnaf arkadaşlar için hayırlı olacağına inanıyorum Duyguve ekibi ni tebrik ederim başarılar dilerim.

 • .
  .
  28.12.2021 16:40

  başarılar

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız