Kaymakam Can Sarıyayla Şelalesinde

Göreve başladığı günden itibaren köy gezilerine devam eden Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can’ın bugün ki durağı Sarıyayla köyü oldu. Köylülerle birlikte Cuma namazı kalan Can, cami çıkışı bir süre köylülerle sohbet etti.

Kaymakam Can Sarıyayla Şelalesinde
8.10.2021 - 17:01
Güncelleme 8.10.2021 - 18:57
Özel Haber
1575

 

Köy muhtarı Birol Çetin, azlar ve köyün ileri gelenleri tarafından karşılanan Kaymakam Can, muhtardan köy hakkında bilgi aldı.

Muhtar  ve heyeti ile birlikte Akçakoca’nın doğa harikalarından biri olan Sarıyayla şelalesinde inceleme yaptı. Şelalenin genel durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Can, Sarıyayla şelalesinin turizme kazandırılması için girişimde bulunacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sarıyayla muhtarı Birol Çetin; “ Kaymakamımız Sayın Mustafa Can,  Kaymakam adayı Sayın Enes Özkan ve Akçakoca  Orman İşletme Müdürümüz Levent Kartal beye ziyaretlerinden dolayı şahsım ve köyüm adına teşekkür ederim “ dedi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız