Mehmet Ali Coşkun, İlçe Emniyet Müdürü Oldu

Fatih Ünsal'dan boşalan Akçakoca emniyet müdürlüğüne Mehmet Ali Coşkun getirildi.

Mehmet Ali Coşkun, İlçe Emniyet Müdürü Oldu
6.09.2021 - 16:00
Güncelleme 6.09.2021 - 19:12
Özel Haber
2612
1

Düzce Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli kademelerinde uzun yıllar önemli görevler üstlenen Mehmet Ali Coşkun, Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi.

Emniyet Müdürü Mehmet Ali Coşkun, ilçe emniyet müdürü Fatih Ünsal’ın Hakkari iline atanmasının ardından il müdürü Mehmet Ali Kaplan tarafından bu göreve getirildi. Coşkun, son olarak Düzce Emniyet Müdür yardımcılığı yapıyordu.

Akçakoca TV ailesi olarak ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan yeni emniyet müdürümüz Mehmet Ali Coşkun’a hayırlı görevler dileriz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • VATANDAŞ
    VATANDAŞ
    9.09.2021 14:45

    SAYIN Müdür bey kendi alanına giren trafikle ilgili ana yol ihlallerinin esnaflar tarafından nasıl işgal edildiğini görsün ve gereğini yapsın.Vatandaş kaldırım işgalleri nedeniyle ana yoldan yürümek zorunda bırakıldığı gibi kaldırımlar yetmemiş merkezde orman işletmesi yanında ana yolda masalar kurulmuş yemek yenmekte.Geri kalmış ülkelerde var bu durum.Hiç turizm şehrine yakışıyor mu.Gerek Kaymakam gerekse müdür bey Akçakoca halkının sağlığı için umarız bu işe el atarlar.Onların oy düşünsesi yok

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız