Yangının boyutu gün aydınlandığında daha da belli oldu...

Düzce'nin tatil beldesi Akçakoca İlçesi'nde gece başlayan ve güçlükle söndürülen yangında kullanılmaz hale gelen kafe ve restoranda meydana gelen hasar gün aydınlandığında ortaya çıktı.

27.08.2021 - 11:21
Özel Haber
6608

Akçakoca İlçesi Çınar caddesinde  gece başlayan ve güçlükle söndürülen yangında kullanılmaz hale gelen kafe ve restoranda meydana gelen hasar gün aydınlandığında ortaya çıktı. 

Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan ve Yüksel Yılmaz’dan alınan bilgiye göre,  Akçakoca'nın 2 gözde mekanını  küle çeviren yangın sonrası yaraların hızla sarılması için bugün toplantı yapılacağı öğrenildi.

Siyasi parti ilçe başkanları, ilçe özel idare yetkilileri, belediye yetkilileri ve STK yetkilileri ile saat 14,00’de yapılacak toplantıda, yangında büyük zarar gören iş yerlerinin yeniden ayağa kaldırılması için kampanya açılacağı bilgisine ulaşıldı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız