KAYMAKAM YASİN ÖZTÜRK'ÜN TAYİNİ ÇIKTI...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.

KAYMAKAM YASİN ÖZTÜRK'ÜN TAYİNİ ÇIKTI...
20.08.2021 - 09:53
Güncelleme 20.08.2021 - 22:10
Özel Haber
4434
1

2016 yılından beri Akçakoca Kaymakamlığı yapan Yasin Öztürk, Hatay’ın Suriye sınırında ki Reyhanlı ilçe Kaymakamlığına atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile, Akçakoca, Gümüşova ve Çilimli Kaymakamları başka ilçelere atandı. Yaklaşık 5 yıldır Akçakoca'da Kaymakamlık yapan ve başarılı çalışmaları ile göz dolduran Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk Hatay'ın Reyhanlı İlçesine Kaymakam olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Kararname ile Düzce'de de bazı kaymakamların görev yeri değişti, Kaymakamlıklara ve Vali Yardımcılıklarına yeni atamalar yapıldı.

2016 yılından bu yana Akçakoca Kaymakamı olarak görev yapan Yasin Öztürk  Hatay Reyhanlı Kaymakamlığına atandı. Uzun süredir görev yaptığı Akçakoca'da başarılı çalışmalara imza atan, Kurumlar, siyasiler ve halka birlikte uyumlu çalışmalar gerçekleştiren Yasin Öztürk Akçakocalıların da sevgi ve saygısını kazanmıştı.

Atamalar kapsamında, Akçakoca Kaymakamlığına Çanakkale Biga kaymakamı Mustafa Can getirildi.

Ayrıca Çilimli Kaymakamı Onur Şan Elazığ Arıcak Kaymakamlığına,

Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu Sivas Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanırken, Gümüşova Kaymakamlığına Tunceli Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya getirildi.

Karabük Valiliği Kaymakam Adayı Talha Altuntaş Yığılca Kaymakamlığına,

Kahramanmaraş Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş Düzce Vali Yardımcılığına

Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Abdullah Kurt Manisa Ahmetli Kaymakamlığına,

 Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Sinan Korkmaz Gaziantep Nurdağı Kaymakamlığına atandı.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • sedat kalfa
    sedat kalfa
    20.08.2021 10:42

    Hayırlı olsun ... inşaallah ... başarılar diliyorum

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız