Dursun Kara: Fındık 119 TL

Fiskobirlik, fındık alım fiyatına bir zam daha yaptı.

Dursun Kara: Fındık 119 TL
23.02.2024 - 17:18
Kaynak: Haber Merkezi
2017

Düzce dahil Batı Karadeniz'de bulunan fındık üreticilerini sevindiren haber Fiskobirlik'ten geldi. Fındık sektöründe fiyatlar adeta rekabetin ortasında şekilleniyor. Türkiye'nin önde gelen fındık kooperatiflerinden biri olan Fiskobirlik fındık fiyatında güncelleme yaptı. Geçtiğimiz gün 50 randıman fındık için 116 TL fiyat belirleyen Fiskobirlik bugün 3 TL daha zam yaparak fındık alım fiyatını 119 TL’ye çıkarttı.

BAŞKAN AÇIKLADI

Akçakoca Fiskobirlik Başkanı Dursun Kara Fiskobirlik fiyatına bir güncelleme daha yapıldığını açıkladı. Kara yaptığı açıklamada, ‘‘ Fındık fiyatları,elinde fındığı olan üreticilerimizin beklediği gibi artmaya devam ediyor. Fındık fiyatının artması, gelecekte açıklanacak olan fiyatlara mutlaka etkisi olacaktır. Bu yıl kış mevsimi sıcak geçmektedir. Üreticilerimiz mutlaka tarsim sigortası yaptırarak tedbir almaları menfaatlerine olacaktır. Kooperatifimizde tarsim sigortası yapılmaktadır. Son tarih 4 Mart 2024. 23.02.2024 tarihli 50 randumanlı fındık fiyatı Akçakoca Fiskobirlik de 119 TL dir. Tüm üreticilerimize sağlıklı günler dileriz..’’ diye konuştu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız