Karslıoğlu'na rakip çıkıyor

DÜZCE TİCARET BORSASI’NDA KOMİTE SEÇİMLERİ 22 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK. 24 YILDIR BORSA BAŞKANLIĞI YAPAN NURETTİN KARSLIOĞLU’NUN KARŞISINA LİSTE YAPILACAĞI ÖĞRENİLDİ

Karslıoğlu'na rakip çıkıyor
6.10.2022 - 15:37
Haber Merkezi
1345

Düzce Ticaret Borsası’nda 24 yıldır başkanlık yapan Nurettin Karslıoğlu’nun karşısında yeni bir oluşuma gidildiği ve karşı liste yapıldığı bildirildi.

1995 tarihinde kurulan Düzce Ticaret Borsası’nın ilk başkanlığını 4 yıl süreyle Güngör Pak yaptı. 1998 yılında ise Borsa Başkanlığına Nurettin Karslıoğlu seçildi. Karslıoğlu, 24 yıldır aralıksız bakanlık koltuğunda oturdu.

22 Ekim tarihinde yapılacak seçimlerde yeniden başkanlığa aday olan Karslıoğlu’nun karşısına rakip liste çıkacağı öğrenildi. Rakip listenin her grupta çalıştığı, aralarından bir ismin Karslıoğlu’nun karışına başkan adayı olarak  çıkacağı belirtildi.

Ticaret Borsası seçimlerinde Düzce merkezin yanı sıra Akçakoca, Çilimli, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde faaliyet gösteren üyeler oy kullanacak ve 145 meclis üyesini seçecek.

Seçilen 14 meclis üyesi 29 Ekim tarihinde Borsa Başkanı ile yönetim kurulu üyelerini belirleyecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız