Fındık fiyatı belli oluyor! 52 TL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu ziyaretinde açıklayacağı fındık fiyatının ne olacağı merak edilirken, Trabzon basınından fındık fiyatıyla ilgili çıkan haberlere göre, fiyat, Ordu’nun plakası olan 52 TL olacak.

Fındık fiyatı belli oluyor! 52 TL
29.07.2022 - 20:00
Haber Merkezi
2431

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Temmuz Cumartesi günü Ordu’yu ziyaret edecek. Altınordu Cumhuriyet Meydanı’nda saat 16.00’da  halka seslenecek olan Erdoğan, burada fındık fiyatını da açıklayacak.

Karadenizli fındık üreticisinin fiyatın ne kadar olacağı konusunda meraklı bekleyişi devam ederken, Trabzon’da yayın yapan 61saat.com haber sitesinde yer alan habere göre fındık fiyatı Ordu’nun plakası olan 52 lira…

İşte 61saat.com’da yer alan haber;

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu Ordu ve Giresun ziyaretleri yapacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu ziyaretinde fındık fiyatını açıklaması bekleniyor. Fındık üreticileri 60 – 70 TL arasında bir fiyat beklerken, ihracatçılar ise fiyatın 50 TL civarında olmasını bekliyor.

Ankara kulislerinden gelen ilk bilgilere göre ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fındık fiyatını Ordu’nun da plaka kodu olan 52 TL olarak açıklayacağı ifade ediliyor.

Bu rakam net olmamakla birlikte 52 TL’nin tavan değil taban fiyat olarak açıklanacağı kaydediliyor. Ankara’ya yakın kaynaklarda bu fiyatı doğrularken, serbest piyasada durumun ne olacağı da ayrıca merak konusu…”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız