Erdoğan Cumartesi günü fiyatı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fındık fiyatını Ordu’da açıklayacak. Erdoğan 30 Temmuz Cumartesi günü Ordu’da olacak.

Erdoğan Cumartesi günü fiyatı açıklayacak
26.07.2022 - 07:51
Haber Merkezi
1011

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT’de katıldığı programda Ordu ziyaretiyle ve fındıkla  ilgili flaş açıklamalarda bulundu. “ Fındık üreticisini asla enflasyona ezdirmeyiz.”  Diyen Erdoğan’ın 2022 fındık fiyatını açıklaması bekleniyor.

ALAVERE, DALAVERECİLERE BIRAKMADAN FINDIK FİYATINI AÇIKLAYACAĞIZ

TRT’de katıldığı  programda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hafta sonu ben Ordu'ya gidiyorum. Orada da herkesin beklentisi "Acaba fındık fiyatları ne olacak" Açıklayacağız tabi. Ordu’da, Giresun’da, Trabzon’da Samsun’da Fındığın olduğu yerlerde mevsimi geldi. Ben Bay Kemal ve hanımefendinin ağızına bakıp açıklama yapmam. Bizim sırtımızda küfe var. Alavere, dalaverecilere bırakmadan fındık fiyatını açıklayacağız. Fındık üreticisini asla enflasyona ezdirmeyiz.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız