Pazvantoğlu Tarım Ürünleri Fındık Alımına Başladı…

Pazvantoğlu Tarım Ürünleri Fındık Alımına Başladı…
14.08.2020 - 13:33
2973

 2020 yılının  ilk fındık mahsulleri çuvallanmaya başladı.  Akçakoca’da fındık alım - satım işi yapan Pazvantoğlu Tarım Ürünleri ise   fındık alımına başladığını açıkladı.

Pazaryolu üzerinde bulunan işyerlerinde, Pazvantoğlu Tarım Ürünleri firmasıyla yıllardır kardeşi Şener Pazvant ile fındık alımı yapan Dinçer Pazvant, yeni sezonun Akçakocalı fındık üreticisine bol kazanç getirmesi dileğinde bulundu.

HARMANDAN DEPOYA HİZMET

Harmandan depoya sistemi ile çalıştıklarını söyleyen Dinçer Pazvant, fındık üreticisine bir telefon kadar yakın olduklarını belirterek,  kendilerine alo dendiğinde  mesafe bakmaksızın üretici kendi  harmanda çayını yudumlarken, işinin ehli çalışanlarıyla kuruyan fındığı  harmanda çuvallayıp depoya kadar getirdiklerini söyledi.

ÜRETCİ HESAP KESMİYOR, EMANETE BIRAKIYOR

Fındık mahsulünün toplanmasının devam ettiği bu günlerde üreticiler kuruttuğu fındıklarını pazarlara yeni yeni indirmeye başladığını söyleyen Dinçer Pazvant, Fındık piyasasının yeni yeni oluşmaya başladığını belirterek, üreticiden aldıkları fındığın hesabını kesmediklerini ve emanete aldıklarını söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız