2B ARAZİLERİ SORUNU ÇÖZÜLECEK

2B ARAZİLERİ SORUNU ÇÖZÜLECEK
15.12.2019 - 18:50
1219

 Enginyurt’tan 2B müjdesi. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Hazine Bakanı Berat Albayrak ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la yaptığı görüşmelerden sonra 2B arazilerinin sorununu çözeceklerinin sözünü aldığını söyledi.

 MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bugün AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek 2B arazilerinde yaşanan sorunları görüştüler.

Karadeniz bölgesinin  çözüm beklediği 2B arazileri sorunun çözümü için Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la da bir araya gelen Enginyurt, yapılan görüşmelerin ardından sorunun çözüleceğinin sözünü aldıklarını söyledi.

Milletvekili Enginyurt, “Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile 2B arazilerini konuştuk. Yaptığımız görüşme neticesinde 2B arazilerinin son günü olan 16 Aralık tarihini ertelediler. 2B arazilerinin sorununu çözeceklerini müjdelediler. Sayın Bakanlarımıza gösterdikleri ilgi alaka ve sorunu çözmelerinden dolayı teşekkür ederiz. İlimize hayırlı olsun.” dedi.