AK PARTİ’Lİ VEKİLLER FINDIĞI GÖRÜŞTÜ

AK PARTİ’Lİ VEKİLLER FINDIĞI GÖRÜŞTÜ
22.07.2019 - 19:33
1610

AK Parti milletvekilleri tarafından oluşturulan "Fındık Çalışma Grubu" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile biraraya geldi. Toplantıya ilişkin konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe  Keşir, “500 bin civarında üreticimizi doğrudan ilgilendiren, ülkemizin, bölgemizin ve Düzce’nin en önemli tarımsal ihracat ürünü olan fındıkla ilgili nihai kararı hükümetimiz verecektir. “ dedi.

Keşir sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “  Fındık üretimi yapılan AK Parti Karadeniz Bölgesi milletvekilleri olarak üreticilerimizin talep ve beklentilerini aktarmak üzere, geçen yıllarda da olduğu gibi Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli, Bakan Yardımcıları ve TMO Genel Müdürü ve diğer bürokratlar ile bir araya geldik.

2019 yılı fındık piyasasının düzenlenmesi, alım politikaları üzerine istişarede bulunduk. Sahadan aldığımız veri ve beklentileri ilettik.

500 bin civarında üreticimizi doğrudan ilgilendiren, ülkemizin, bölgemizin ve Düzce’nin en önemli tarımsal ihracat ürünü olan fındıkla ilgili nihai kararı hükümetimiz verecektir. Fındık üreticimizin mağdur olmaması için hükümetimizin gereken adımları atacağına inanıyoruz.

Bölge milletvekilleri olarak sürecin takipçisiyiz. Tarım ve Orman Bakanlığı, toplantıda dile getirdiğimiz konularla ilgili gerekli çalışmaları yapıp kamuoyunu önümüzdeki günlerde bilgilendirecektir.” Dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aa
    Aa
    3.04.2021 18:41

    Kim ne kadar yiyecekmiş?

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız