Fındık üreticini sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar...

Fındık üreticini sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar...
3.09.2017 - 11:37
4051

 Ayşe Keşir : Fındık konusunda çalışmalarımız var, daha kötüsü olmaması için çalışıyoruz…

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma törenine katılan milletvekili Ayşe Keşir, fındık üreticileri tarafından büyük bir tepkiyle karşılan 10 liralık fiyatın daha da düşmemesi için çalıştıklarını söyledi. 

Katılımın oldukça az olduğu parti binasındaki bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yapan Ayşe Keşir, 10 liralık fiyatı revize edecek çalışmalarının olduğunu söyleyerek işin daha da kötüye gitmemesi için çalıştıklarını belirtti.

Fındık üreticisinin 12 – 13 lira olan fiyat beklentisinin yerine getirilmesi için ne gibi çalışma yaptıklarına değinmeyen Ayşe Keşir, fiyat düşüklüğünü rekoltenin yüksekliğine bağladı.

İşlerin daha da kötüye gitmemesi için TMO’yu devreye soktuklarını dile getiren Keşir, üreticiden biraz daha sabır istedi.

İlçe merkezini ziyeret eden milletvekili Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu salonda partilillerle hatıra fotoğrafı çektirdi...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Cavit
  Cavit
  3.04.2021 18:41

  Fındık üreticisinde zerre kadar akıl varsa, Alzheimer hastası değilse, Körü körüne rızkını sokağa atmayacaksa, Çoluk çocuğunun geleceğini çakallara kaptırmayacak kadar kafası eriyorsa, AKP'ye bir daha OY vermez.

 • Kompetan
  Kompetan
  3.04.2021 18:41

  Bunların yatacak yeri yok bunlara oy verenlerde diken üstünde ..

 • Ali yildiz
  Ali yildiz
  3.04.2021 18:41

  Peki findik ureticisinden sabir beklerken oyle alanlara oyle imkanlar veriliyorki dakkada talepleri yerine getiriliyor neden onlardanda ayni sabir beklenmiyor.. bizim tek talebimiz turk malinin sekiz lirada olsa yerli firmalarla ohracatinin yapilmasi

 • emanetoğlu
  emanetoğlu
  3.04.2021 18:41

  biz akpnin 16 yıldır israile hizmet ettiğini üreticiyi fiskoyu aradan çıkararak hançerlediğini anlatmadık mı bunlardan medet ummak tabancasını düşmana teslim edip beni vur demektir

 • Bayram
  Bayram
  3.04.2021 18:41

  O vekiller bizden oy alamaz.o kadar

 • Tutsunbenimni
  Tutsunbenimni
  3.04.2021 18:41

  10 liraya kim fındık alıyo Allah aşkına ya fındık 8lira küsürlerde sürünüyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız