Fındık Fiyatları Yükselişte – Şehir Şehir Güncel Fiyatlar

Aylardır 10 lira 50 kuruşta çakılı kalan fındık fiyatları yükselişe geçti...

Fındık Fiyatları Yükselişte – Şehir Şehir Güncel Fiyatlar
20.01.2017 - 11:00
8229

 Her gün güncellenen Fındık fiyatları bu sayfada karşınızda. Ordu, Giresun, Trabzon, Samsun, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca serbest piyasa fiyatları burada… Bildiğiniz gibi fındık fiyatlarıserbest piyasada ayarlanmaktadır. Bu fiyatlar arz talep dengesine göre belirlenmekte ve bu fiyatlar üstünden üretici, piyasada bulunan fındık tüccarlarına fındıklarını satmaktadırlar. Sayfamızdan Fındık Piyasasını takip ederek elinizde bulunan fındığı en uygun fiyata satabilirsiniz.

Aşağıdaki fiyatlar brüt olup, fındık ticareti yapanlar satın aldıkları fındıkların brüt fiyatından Stopaj %2 ve Borsa Tescil %01 – 02 olmak üzere toplam %2,01 – 2,02 oranında kesinti yapılmaktadır (Bağ-Kur kesintisi hariç).

Buradaki listelerde belirtilen fındık fiyatları Ordu, Giresun, Düzce, Ünye, Fatsa, Terme ve Trabzon Ticaret Borsaları tarafından duyurulan verilerle derlenmiştir. Bu fiyatlar ile fındık tüccarlarının uyguladıkları fiyatlar farklılık gösterebilir. Burada gösterilen fındık fiyatları hem karşılaştırma, hem de fiyat trendini göstermesi amacıyla fayda sağlayacaktır. Elinizdeki ürünün satışını yapmadan önce trendi takip edip, piyasa oluşacak en uygun fiyata ürününüzü elinizden çıkarmak size kalacaktır.
Burada belirtilen Fındık Fiyatları hafta içi her gün güncellenir.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Üretici
    Üretici
    3.04.2021 18:41

    Vatandaş vermesin fındığı bu zamana kadar dayanan dayandı yükselecek azim lazım kararlılık lazım bu mücadelede fındıkçılar için ayrı bir kurtuluş mücadelesi olsun birlikten kuvvvet doğar bu zamana kadar alavere dalavere getirdiler bak fetöcüler de yavaş yavaş ayıklanıyor allah yardımcımız olsun fındık dibinde alçak sürünen bizleriz onlar havadan para kazanıyorlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız