Karslıoğlu’nun  24 yıllık dönemi kapanıyor

1998 yılından bu yana Borsa Başkanlığı yapan ve Düzce Ticaret Borsası’nı bir adım ileri götüremeyen Nurettin Karslıoğlu’nun 24 yıllık dönemi sona eriyor.

Karslıoğlu’nun  24 yıllık dönemi kapanıyor
8.10.2022 - 11:47
Güncelleme 8.10.2022 - 13:42
Haber Merkezi
2729
1

1998 yılından bu yana Borsa Başkanlığı yapan ve Düzce Ticaret Borsası’nı bir adım ileri götüremeyen Nurettin Karslıoğlu’nun 24 yıllık  dönemi sona erdirecek olan genç ve dinamik aday  Emre Aycan seçimlerin favorisi olarak gösteriliyor.

1994 yılında kurulan Düzce Ticaret Borsası’nın 2. Başkanı olarak 1998 yılından bu yana görev yapan Nurettin Karslıoğlu, Ticaret Borsası’nı bir adım ileri götürmediği gibi fındık sektöründe dönen dolaplarla ilgili gıkını dahi çıkarmayan Karslıoğlu’nun 24 yıllık  dönemi sona eriyor.

EMRE AYCAN KESİN FAVORİ

Önümüzdeki hafta yapılması planlanan Düzce Ticaret Borsası seçimleri için Aycan Gıda, Emre Aycan’ı aday olarak gösterdi. Son dönemde Düzce’de yıldızı parlayan ve samimi kişiliği ile tanınan Emre Aycan’ın, Karslıoğlu dönemini sona erdirmesi istenirken, üyelerin büyük çoğunluğu Aycan’a destek veriyor. Önümüzdeki günlerde yapacağı basın toplantısıyla adaylığını duyuracak olan Aycan’ın yeni dönem başkanlığı heyecanla bekleniyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Doğrucu.
    Doğrucu.
    8.10.2022 13:51

    Oltanı bitirip bugun ferrero firmasını arkasına alıp bu firma hakkında hiç bir yorum yapmayan aycan fındık kalmış, çamuru bir başkasının ustüne atmaya çalışıyo amaç ne maddi, manevi gücünü ticari alanda kullanıp baskıyla sindirmeye çalışıyo bugün ticaret borsasında yapılanlar gözle görünür şekilde ortadadır neden fındık fiatlarını dengelemediniz insanları perişan ettiniz böldünüz .. Demekki 24 yıldır yapılan işlerden memnunki üyeler seçiyor..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız