Oxijen TV Fındık Dosyasını Açıyor

Oxijen TV ekranlarında bu akşam fındık konusu ele alınacak.  Bakımı, toplanması, harmanlanması ve satışı ayrı ayrı dert olan fındık meselesi bu akşam saat 21,00’den itibaren Oxijen Tv ekranlarında canlı olarak tartışılacak.

Oxijen TV Fındık Dosyasını Açıyor
22.09.2021 - 15:53
Haber Merkezi
1201

Erol Tayhan ve Nevzat Cingirt’in hazırlayıp sunduğu Oxijen Kulis’in bu haftaki yayın konuğu Ulusal Fındık Konseyi Üyesi Akçakoca Ziraat Odası Başkanı Levent Başaran ile milyonlarca fındık üreticisinin geçim kaynağı olan fındık masaya yatırılacak.

 Ülkemizde üretilen fındığın yüzde 80’ini alan Ferrero’nun, kabuklu fındık alımını durdurmasının ne anlama geldiğinin konuşulacağı programda ayrıca, sektörün diğer paydaşlarıyla yapılan röportajlar yer alacak.

Programda, mevsimlik işçilerin memleketlerine dönmesiyle ürünü tarlada kalan üreticinin yaşadığı sıkıntıların tartışılacağı program bu akşam saat 21,00’den itibaren  Oxijen TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız