İletişim Ustalığı Zirvesi Akçakoca

İletişim Ustalığı Zirve programı bu kez Akçakoca’da düzenleniyor!

 İletişim Ustalığı Zirvesi Akçakoca
24.12.2015 - 20:25
3965

 İletişim Ustalığı Zirve programı bu kez Akçakoca’da düzenleniyor! 28 – 29 Aralık tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan zirveye ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

                                                                                             

Konu: Deneyimsel Tasarım Öğretisi “İletişim Ustalığı Zirvesi"

 

Mekan: Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm Otelcilik İşletmeciliği Yüksek Okulu

 

İLETİŞİM KALİTEN HAYAT KALİTENDİR.

 

HAYATINI USTACA YAŞA!

 

Nedir “İletişim Ustalığı Zirvesi” ?

 

İletişim Ustalığı Zirvesi, Başarı Psikolojisi kapsamında, Deneyimsel Tasarım Öğretisi Bilgi Teknolojisinden faydalanarak bireylerin iletişim becerilerini daha da geliştirmek amacıyla tasarlanmış bir programdır.

 

Zirve’de, iletişimin ne olup ne olmadığından ve iletişim çeşitlerinden bahsedilmektedir. İletişim kuracağımız insanları ve kendimizi daha iyi tanıyabilmek ve karşımızdakinin neden bizden farklı davrandığını anlayabilmek için ihtiyacımız olan bilgiler verilmektedir. Mutlu olabilmenin sırrı olan “Beklenti Yönetimi”, başarılı olmanın sırrı olan “Bedel”, İlişkilerin anayasası olan “Gizemli Zıtlıklar Yasası” anlatılmaktadır.

 

Biz hangi boyuttan iletişim kuruyoruz ve hangi boyutta iletişim kurmalıyızın anlatıldığı, “Üç Boyutlu İletişim” den sonra da, topluluk önünde daha nasıl etkileyici ve inandırıcı sunumlar yapabilirizin yöntemlerinin paylaşıldığı, “Sahne Sunum Becerileri” aktarılmaktadır.  

 

İletişim Ustalığı Zirvesi, Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Yüksek Okulu konferans salonunda, 28 ve 29 Aralık tarihlerinde, 10:00-16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Her yıl Deneyimsel Tasarım Öğretisi Eğitmenleri tarafından, Üniversitelerde verilen İletişim Ustalığı Zirvesi, Sosyal Sorumlumluk Projesi kapsamında olup, ücretsizdir.

 

Konuşmacılar; Ayşe Gözde Karakaya, Emriye Haçkalı, Mevlüde Gervan, Nuray Karayağlı, Özgen Aydın, Reyhan Bacaksız, Ruhiman Çobanoğlu olup, ayrıca tüm oturumlara Deneyimsel Tasarım Öğretisi Kurucusu Yahya Hamurcu konuşmacı olarak katılacaktır.

 

Neden Bu Zirveye Katılmalıyız?

 

·         Kendimizi ve başkalarını daha iyi tanıyabilmek,

·         Daha iyi iletişim becerilerine sahip olabilmek,

·         Derslerimizdeki başarıyı aslında neler engelliyoru bulabilmek,

·         İkili ilişkilerimizi geliştirebilmek,

·         Aile içi ilişkilerimizi geliştirebilmek,

·         Problemlerimizi görebilmek ve doğru çözümler bulabilmek,

·         Hayatın bize gönderdiği iz ve işaretleri okumayı öğrenebilmek,

·         Dünümüzden daha iyi olabilmek,

·         Daha güçlü, mutlu ve özgüvenli olmayı öğrenebilmek,

·         Gerçekten özgür olmayı öğrenebilmek,

için sizi İletişim Ustalığı Zirvesine bekliyoruz.

 

Biz Kimiz?

 

Türkiye’de yaptığı işlerle, kullandığı bilgi teknolojisi ve stratejileriyle, bir ilk olan Dönüşüm Konağı Başarı Psikolojisi Enstitüsü, 1998 yılında İstanbul'da hizmete açılmıştır.

 

Dönüşüm Konağı Başarı Psikolojisi Enstitüsü, gerek Seminer Programları kalitesiyle, gerek alanlarında uzman stratejist ve eğitimcileriyle, yaşam kalitesinin gelişimine hizmette, Türkiye'de önemli bir yere sahiptir.

 

Enstitümüz, bireylerin ve kurumların gelişimine ve başarıda sürekliliğini koruyabilmesine destek olabilmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla kurulmuştur.

 

İletişim Ustalığı ve Başarı Psikolojisi kapsamında, iş hayatı, aile hayatı, eğitim hayatı, ilişkiler, bireysel ve kurumsal girişimcilik, yönetim becerileri, değişim ve dönüşüm becerileri, sigarayı bırakma yöntemleri gibi birçok alanda bireysel ve kurumsal seminer ve strateji danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

Bununla birlikte, Türkiye'de ve yurt dışında başarılı projelere imza atan Enstitümüz, halka açık seminer programları, sosyal sorumluluk projeleri, zirve organizasyonları da düzenlemektedir.

 

Vizyonumuz

 

Bireysel ve kurumsal gelişime etik ve profesyonellik kuralları çerçevesinde destek olmak.

 

Misyonumuz

 

Toplumun ve bireylerin yaşam kalitelerinin artmasına destek olmak.

 

Değerlerimiz

 

Tutarlılık, uygulanabilirlik, fayda sağlamak, anlaşılabilirlik.

 

İletişim Ustalığı Zirvesi hakkında;

 

0 535 630 6293 nolu telefondan veya suleymanagras@gmail.comve aysegozdekaraya@hotmail.com

 

Mail adreslerinden detaylı ilgi alabilirsiniz.