Çocuklar dışarı çıkartılmasın!

Eğitim veren bir çok okulda öğle saatlerinde yemek molasına çıkan çocuklar okul bahçesinden dışarı çıkarılmazken, bazı okullarda güvenlik görevlisi olmadığı için çocuklarının dışarı çıktığını belirten veliler, sorunun çözülmesin istedi.

Çocuklar dışarı çıkartılmasın!
26.09.2023 - 15:00
Haber Merkezi
1656
3

Düzce’de tam gün eğitim yapan okulların bazılarında güvenlik görevlisi bulunmadığı için, öğrenciler öğle arasında dışarı çıkıyor.

 Durumdan rahatsız olan veliler, öğrencilerinin öğle saatlerinde nerede olduğunu bilmediklerini belirterek, “Biz çocuklarımızı sabah okula bırakıyoruz ve akşam alıyoruz. Öğle saatlerinde bazı okullarda güvenlik olmadığı için çocuklar dışarı çıkıyor ve nerde oldukları bilinmiyor. Okul idarecilerinin ve milli eğitim müdürlüğünün bu sorunu çözmesi gerekiyor. Okul saatinde çocukların güvenliğini sağlamak için öğle arasında dışarıya çıkılmasına izin verilmemeli” dediler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Harun ATICI
  Harun ATICI
  27.09.2023 10:47

  Bu güzide okulumuzun gösterdiği onca başarıda hiçbir haber ve görselini kullanmayan gazeteniz, eğitimin genel bir sorununu gündeme getirirken neden bu okulun adını ve binasını görselde kullanır? Ne yapmaya çalışıyor, kime ne msj vermek istiyorsunuz? Habere konu içerik ve fotoğraf tercihi niyetinizi sorgulatıyor maalesef!

 • Yusuf Albayrak
  Yusuf Albayrak
  26.09.2023 22:01

  Düzce'de başka okul bulamadınız da mı yukarıdaki fotoğrafı koydunuz.Eger kastınız fotoğraftaki okul öğle yemeğini yemek için zorunlu çıkmaktadır.Bilgilerinize.

 • Saadettin
  Saadettin
  26.09.2023 16:10

  Vah vah yazık

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız