Akçakoca TSO’dan eğitime yardım sözü

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Topuz, Akçakoca’da yardıma muhtaç ailelerin okula giden çocuklarına destek sözü verdi.

Akçakoca TSO’dan eğitime yardım sözü
15.09.2013 - 16:09
4588

 

2013-2014 Öğretim yılında ilköğretim okullarına, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından öğrencilere yardım desteği için Akçakoca ilköğretim okul müdürleri Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'na ziyarette bulundu.

 

Ziyarette TSO Başkanı Mehmet Topuz ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulunurken, TSO  Başkanı Mehmet Topuz, hocalara yardım sözü verdiklerini belirterek, Oda tarafından ekim ayı içerisinde yapılması planlanan ilköğretim öğrencilerine öğrenim desteği ve kırtasiye yardımları konusu üzerinde fikir okul müdürleriyle fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • OĞUZ AŞIKOĞLU
  OĞUZ AŞIKOĞLU
  3.04.2021 18:41

  YAKIŞIR.HELE KENAN AKIN VARSA İŞİN İÇİNDE NE YAPSA AZDIR

 • M.SALİM KOÇAK
  M.SALİM KOÇAK
  3.04.2021 18:41

  sayın başkan bu duyarlı davranışınızdan dolayı sizi ve yönetim kurulu arkadaşları tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız