Akçakocada Teknoloji, Tasarım, Proje ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı

Akçakocada Teknoloji, Tasarım, Proje ve Görsel Sanatlar Sergisi büyük ilgi gördü.

Akçakocada Teknoloji, Tasarım, Proje ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı
7.06.2013 - 23:25
8074

 Akçakoca Merkez Cami karşısında açılışı gerçekleştirilen tüm okulların öğrencileri tarafından hazırlanan teknoloji, tasarım proje ve görsel sanatlar sergisine Kaymakam Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.

Karadeniz halk oyunları gösterisinin ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Berberoğlu, 2012-2013 eğitim öğretim sezonunda tüm okullarımız öğrencilerinin genç beyinlerin hazırladıkları çeşitli proje sergisinin gurur verici olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Kaymakam Aykut Pekmez ve Başkan Fikret Albayrak, öğrencilerin hazırladıkları ilginç buluşları, projeleri, tasarımları ve görsel sanat sergilerini gezdiler. Bazı stantlarda müzik ve eğlenceye katıldılar ve proje çalışmalarını özellikle öğrenciler tarafından anlatılarak bilgilendirildi. Elektronik tasarımlar göz doldururken özellikle maketler ve eski teknolojiler ise hayretle izlendi.

Kaynak:haberler:com

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız