Başkan Albayraktan yerel yönetimler dersi

Belediye başkanı Fikret Albayrak Mustafa Açıkalın İlköğretim Okulunda çocuklara yerel yönetimler konusunda bilgi verdi

Başkan Albayraktan yerel yönetimler dersi
6.05.2013 - 23:11
1311

 Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Mustafa Açıkalın ilköğretim okulunda 4.sınıf öğrencilerine yerel yönetimler konusunda bilgi verdi. Belediye başkanın görevleri, belediye çalışmaları ve belediyenin müdürlükleri hakkında öğrenciler konu başlıkları halinde bilgilendirildi. Belediye hakkındaki çeşitli soruları da yanıtlayan Belediye Başkanı Fikret Albayrak, öğrencilerden gelen önemli ve güzel sorulardan belediyenin çalışmalarını yakinen çocukların takip etmesinden dolayı duyduğu mutluluğunu dile getirdi.

Çocuklar yol çalışmalardan sahilde gerçekleşen sahil projesine, çevre düzenlemelerinden doğalgaz çalışmalarına kadar belediyeyi kapsayan birçok sorular yönelttiler. Belediye başkanı son olarak, 21 - 22- 23 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecek festivale gelecek olan sanatçılar hakkında öğrencilere bilgi verdi ve öğrencilerde festivalde gelecek olan sanatçılar büyük bir sevinç uyandırdı. Söyleşi sonrası okul müdürü Ahmet Koçbay ve beraberindeki öğretmenler Belediye Başkanımız Fikret Albayrak’a teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız