PROJEYE DOYMUYORLAR

PROJEYE DOYMUYORLAR
4.02.2020 - 05:59
679

 Çilimli Anadolu Kalkınma Vakfı Çok Programlı Anadolu Lisesi son zamanlarda yaptıkları ile adından sıklıkla söz ettiriyor. Lise Gerek TÜBİTAK çağrıları kapsamında, gerekse yerelde yapılan "Kütüphane'de Buluşalım" gibi projelerine bir yenisini daha ekledi.

 Çilimli Anadolu Kalkınma Vakfı Çok Programlı Anadolu Lisesi adına İngilizce ögretmeni Demet Sökezoğlu Çakır  koordinatörlüğünde yapılacak olan  "TOPRAĞIMIZ İÇİN EL ELE" adlı proje TC Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı 2019-1 Özel Çağrı da destek kapsamına alındı.  Proje ile ekolijik bir restorasyon çalışması yapılarak gençlerde çevreyi koruma ve gönüllük bilinci oluşturulması hedeflenmektedir. Restorasyon içinse tahribata uğramış bir alanda ağaçlandırma çalışması yapılması planlanlanıyor.

Proje hakkında konuşan Okul Müdürü Ayhan Gül;” Bizleri destekleyen Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığına, Çilimli Kaymakamı Sayın  Onur Şan'a, Düzce Orman İşletmesi Fidanlık Şefi  Çiğdem Kutsal Kaşkır'a, Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar  Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr. Halil İbrahim Uğraş'a, Çilimli Belediye Başkanı  Muhsin Yavuz'a, Çilimli İlçe Milli Eğitim Müdürü   Abdurrahman Yurttaş, a,  teşekkürlerini iletti. Ayhan Gül,  okulun Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi'ne  dönüşümü için uğraşıyoruz. Bunu yaparken okulun bir cazibe merkezi haline gelmesi için çalışıyoruz. Bu konuda elinden gelen herşeyi yapan kiymetli öğretmenlerimize çok teşekkür ederim dedi”.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız