Başbakan Yıldırımın davetlisi olarak iftara katıldı...

Akçakoca Esentepe Ortaokulu öğretmenlerinden Yalçın İbiş, Başbakanlık’ın özel daveti sonucunda Ankara’ya giderek Başbakan ve eşi ile iftar yemeği yedi.

Başbakan Yıldırımın davetlisi olarak iftara katıldı...
1.06.2017 - 06:09
3530

Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım’ın 30 Mayıs’ta öğretmenler onuruna düzenlediği iftar yemeğine, her ilden başarılı olan 2 öğretmen çağrıldı.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü’nün kendisini arayarak, bu sene ve geçmiş yıllarda elde ettiği başarılar nedeniyle iftara özellikle davet edildiğini öğrenen İbiş, son olarak TÜBİTAK tarafından düzenlenen 11. Ortaokullar arası araştırma projeleri yarışmasında, 7.905 proje arasından biyoloji alanında 3.lüğü elde etmişti.

Düzce’den iftara davet edilen bir öğretmen arkadaşıyla Çankaya’daki Başbakanlık konutuna giden İbiş, yaklaşık 400 öğretmenle birlikte Başbakan ve eşiyle aynı yerde iftar açtı.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz da Başbakan Yıldırım’ın başarılı öğretmenleri ağırladığı iftar yemeğinde kendilerini yalnız bırakmadı.

Başbakan Yıldırım, birlikte yenen iftar yemeği sonrasında Akçakoca’nın başarılı eğitimcisi Yalçın İbiş’e üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir kalem hediye etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Eğitim bir sen li yönetici
  Eğitim bir sen li yönetici
  3.04.2021 18:41

  Oruç tutmayan, senin tüm projeleriniz ile savaş mayı kendine şiar edinmiş adamı kaldirik mi kıytırık mı bir proje için Başbakanın iftarına çağır, sonra da oy zamanı gel bizden oy al. Yok artık öyle üç kuruşa beş köfte.

 • Öğretmen
  Öğretmen
  3.04.2021 18:41

  Eğitim bir senli yönetici kardeşim bir eğitim birdenbire olarak yazıyorum bunu ;sende birkaç proje yapsan onlardan bahsetsek burada güzel olmaz mı bu sefer başbakanlığa yada iyi bir yere bizden biri değilde hakeden biri gitti diye bu kadar günaha Girne'ye gerek varmı senin şuanda işlediğin günahı(kulhakkı)tuttuğun kaç oruç kurtarabilir ki .O iftara oruçlu gitmiş olamaz mı insanlar #günah #yazık #hak #zor#

 • Eğitim Birsen'li üye
  Eğitim Birsen'li üye
  3.04.2021 18:41

  Bir adamın başarısı tuttuğu oruca kıldığı namaza göremi değer kazanıyor? Bir müslüman nasıl bu kadar cahilce konuşur. Taktir etmeyi bilmediğimiz, Hasedi bırakmadığımız için bu hallerdeyiz. Seni yönetici yapmışlarsa yazık etmişler o kadroya. Tebrik ediyorum seni Yalçın kardeşim.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız