YGS Heyecanı başladı...

Yükseköğretime Geçiş Sınavı saat 10.00da başladı. Düzce’de 9 bin 163 üniversite adayı YGS’de ter döküyor. Öğrencilerin geleceklerini belirleyen bir dönüm noktası olan sınav nedeniyle polis ekipleri titiz davranıyor.

YGS Heyecanı başladı...
12.03.2017 - 11:59
1948

 ÖSYM tarafından yapılan ve üniversiteye giriş sınavının ilk basamağı YGS’de sınava geç kalan öğrenciler sınav salonuna alınmayınca veliler tepki gösterdi.

ÖSYM tarafından yapılan üniversiteye giriş ilk basamak sınavı olan YGS saat 10:00’da başladı. Sınav merkezleri önünde sınava girecek olan öğrencilerin velileri heyecanla sınava girecek öğrencilerini beklerken sınav salonuna 09:45’den sonra öğrenci alınmadı. Sınava geç kalıp veya kimliksiz gelip içeri alınmaya öğrenciler sınav giriş belgelerini yırtarak yerlere attı.

Düzce’de sınav salonuna giriş saatini kaçıran öğrenciler salona girişlerine izin verilmezken veliler uygulamaya tepki gösterdi. Birçok veli sınav salonuna alınmayan öğrencilerin sınava alınması için sınav merkezi görevlileri ile tartıştılar. Ancak tartoışmalara rağmen öğrenciler salonlara alınmadı.

Düzce’de 9 bin 163 üniversite adayın üniversiteli olabilmek için 29 okuldaki toplam 478 salonda ter dökecek. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız