Bakanlar Kurulunda Onaylandı Resmi Gazetede Yayımlandı

Bakanlar Kurulunda Onaylandı Resmi Gazetede Yayımlandı
25.11.2016 - 10:51
3707

Üniversitemiz 13 Fakülteye Ulaşıyor

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Akçakoca'ya kazandırılacak olan ''Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlar kurulu tarafından onaylanarak resmi gazetede yayımlanması sonrasında bir açıklama yaparak, ''Akçakoca'ya hayırlı olsun '' dedi. 

12 Fakülte, 3 Yüksekokul, 10 Meslek Yüksekokulu, 4 Enstitüsü ve 30 bine yakın öğrencisiyle büyük bir eğitim ve bilim merkezine dönüşen Üniversitemiz, 13. Fakültesini bünyesine katacak olmanın heyecanını yaşıyor. Akçakoca ilçesinde Üniversitemize bağlı Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi kurulması kararı, Bakanlar Kurulu’nda imzalanarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına sunuldu.

Yaptığı çalışmalarla teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren, öğrenci odaklı eğitimi, genç, dinamik, güçlü bir üniversite anlayışı ile hızla büyüyen Üniversitemiz, 13. Fakültemiz olan Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi ile Ülkemizi idari, siyasi ve hukuki alanda aydınlık geleceğe taşıyacak gençleri yetiştirecek olmanın da gururunu yaşıyor.

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin İlimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni eden Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Fakültemizin kurulması kararını alan Üniversite Senatomuzun kıymetli üyelerine, Yükseköğretim Kurulu üyelerimize, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü'ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Mağdur veli
  Mağdur veli
  3.04.2021 18:41

  Akcakocamiza hayırlı ugurlu olsun eminim büyük kazanım oldu biz akcakocalilar için peki sayın Cumhurbaşkanımız in siyasal bilgiler Fakültesinin alt yapısı olan sosyal bilimler lisesine yapılanlardan haberi varmı acaba temeli sarsıp üzerine kat cikiyorsunuz bu ne Yaman çelişki efendiler

 • sedat kalfa
  sedat kalfa
  3.04.2021 18:41

  hayırlı uğurlu olsun inşallah memleketini halkını seven valiler ,kaymakamlar yetiştirir.emeği geçenlere teşekkürler

 • Sbl mağdur veli
  Sbl mağdur veli
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca ya fakülte yi getirmek için dokuz yıl uğraşılmış sosyal bilimler lisesini getirmek için hicmi ugrasmadiniz da bir kalem imzası ile çocuklarımızın elinden okullarını aldınız bizim okulumuza sahip çıkmadiniz inşallah fakültenize sahip çıkarsınız

 • Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi mağdur veli
  Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi mağdur veli
  3.04.2021 18:41

  Öncelikle hayırlı olsun temennisinde bulunarak tan kutlarım inşallah temeli olan sosyal bilimler lisesi öğrencilerine yapılanlar bu üniversite öğrencilerine yapılmaz seçerek dışardan gelen öğrencilerin de dusunerek gelmelerini tavsiye ederim....çünkü Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Akçakoca da ikinci sınıf ogrenci olarak kabul görmüştür. Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesine sahip çıkamamıştır

 • Dogrular
  Dogrular
  3.04.2021 18:41

  Vatanını seven, gelecegin valileri, kaymakamları, siyasetçileri, avukatları,emniyet müdürleri, hakimleri,savcıları, yöneticileri sosyal bilimler lisesinde. İlçede o çocuklar nerde. Başka okulun çatı katında küçük depo sınıflarda egitim görüyor, 480 puanla. Okulu yurtdu girmeye hak kazanan çocuklar. Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz. Emeklemeden. Çocukları siyasal fakülteyemi soracaksınız, yoksa. Yine emek harcamayın. Çocuklara zeminmi hazırlıyorsunuz. Devletimizin kurtulmaya çalıştığı. Vatanımızı bölmek isteyenler gibi. Hak etmeyene mevki emek harcamaya na okul. Önce. Siyasal fakültenin al yapısı olan sosyal bilimler lisesinin hak etdikleri okullarını yurtlarını verin. Devlet. Gelecekte. Birde sizleri temizlemekle zaman kaybetmesin.

 • Sbl Veli
  Sbl Veli
  3.04.2021 18:41

  Siyasal bilgiler fakültesi ile aynı amaçta öğrenci yetiştiren Sosyal Bilimler Lisesi ne sahip çıkılmıyorken Akçakoca da bu Fakülte açılıyor.Akçakoca ya hayırlı olur inşallah.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız