Bilim oyunlarında milli gurur

Uluslararası Bilim Olimpiyatlarında Matematik kategorisinde, Düzceli öğrencisi İrem Gülce Yazgan, Türkiye'yi temsil edecek.

Bilim oyunlarında milli gurur
29.05.2021 - 16:18
1826
4

  Bir çok başarılı öğrenciyi bünyesinde barındıran Düzce BİLSEM, hem Düzce’yi ve Türkiye’yi uluslararası arenada başarılı ile bir şekilde temsil ediyor.

   Düzce BİLSEM son olarak uluslararası olimpiyatlara bir kişiyi daha gönderdi.

   TÜBİTAK tarafından düzenlenen Bilim Olimpiyatları Matematik kategorisinde geçtiğimiz ay altın madalya alarak Türkiye'yi Matematik Olimpiyatları'nda temsil edecek takım belirleme kampına davet edilen Düzce BİLSEM Olimpiyat takım kaptanı altın madalyalı öğrenci İrem Gülce Yazgan, 6 kişilik olimpiyat milli takımına seçildi.

   3 yıldır Düzce'de süren Bilim Olimpiyatları çalışmaları sonucunda okulunu ve kenti başarıyla gururlandıran Yazgan'ı, ailesini, takım koçu Matematik öğretmeni Hasan Şahin'i tebrik eden okul yönetimi ise Balkan ve Dünya Olimpiyatlarında öğrenciye başarılar diledi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ahmet aker
  Ahmet aker
  31.05.2021 08:17

  Bilim Sanat merkezi kısa adı bilsem dir.devletin okuludur.zeka ve yetenek sınavıyla öğrenci alır. Çocuklara alanlarında fırsatlar sağlanır.böylece ülkenin yetenekleri harcanmış olur.Cocugumuzu basarisinan dolayı kutluyorum

 • Zekeriya Çavuş
  Zekeriya Çavuş
  30.05.2021 22:15

  Nurettin Çabuk Valla ne diyeyim müdür. Güzel bir haber okuyayım dedim ama okumasaydım iyi olacaktı. Belki buradan size de yazmaz olurdum. Her zaman derim ki bazen gerçekler sırtta ağrı oluşturur. Kim ne derse desin amblemi hiç hoşuma gitmedi ama benim hoşuma gitmemesi sorun değil nasılsa bir ağa babanın okuludur. İstediği amblem koyar karışamayız. Vatandaş olarak kendi fikrimi söyledim. Kimseyi enterese etmez. Ama 50 tane çocuğum olsun ve de sivri olsun hiç birini buraya göndermem

 • Nurettin Çabuk
  Nurettin Çabuk
  30.05.2021 22:14

  Zekeriya Çavuş Öğrenciyi ailesini ve emeği geçenleri kutluyorum bu öğrencimiz de Akçakocalı bu ve bunun gibi sivri zeki öğrencilere zaman ayırmak lazım.Sayın Çavuş bu öğrencimizin de okuduğu okulun Amblemi ve adı var.Kafanı bu işlere takma.Olumlu herkesin istifade edebileceği yorumlarını bekliyorum.Sizin gibi okumuş öğretim üyelerinden yazılarıyla yorumlarıyla tavsiyeleriyle istifade etmek isteyenler vardır.Ancak siyasi paylaşımlar bizi uzaklaştırıyor.Selamlar

 • Zekeriya Çavuş
  Zekeriya Çavuş
  30.05.2021 22:13

  Nurettin Çabuk bey yetiştirirse böyle yetiştirir işte yer mekan bina önemli değil. Bu öğrencimizin okuduğu okulun amblemi hiç iyi değil.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız