Okul yolu velileri bezdirdi!

Dönem bitti, çile bitmedi… Beyköy Şehit Ufuk Baysan Okul yolu öğrenci velilerini bezdirdi. Dönem başından beri bozuk olan yollar düzeltilmeyince veliler çareyi Günaydın Düzce ekibimize ihbar etmekte buldu.

Okul yolu velileri bezdirdi!
21.01.2024 - 10:29
Kaynak: Haber Merkezi
681

Düzce’de bozuk yollar vatandaşı yoruyor… Bu kez şikayet Beyköy’den geldi! Oxijen medyaya bağlı Günaydın Düzce gazetesine ihbarda bulunan öğrenci velileri Şehit Ufuk Baysan Okulu’nun yollarını şikayet etti.

Her sabah çocuklarını okula bırakan, paydos zili çaldığında da almaya giden veliler hergün defalarca bozuk yolların çilesini çekmekten yakındı. Şikayette bulunan veliler haber ekibimize; “ Okul yolu çok kötü, bozuk. Dönem başından beri bu halde, düzeltilmiyor. Arada kum döküyorlar ama yağmur yağınca tekrar aynı çukurlar çıkıyor. Aramızda hamile olan veliler var, en çok onlar zorluk çekiyor. Arabalarımız batıyor” açıklamasında bulundu.  

Daha önce şikayetlerini dile getirdiklerini belirten veliler, “Buranın yapılmasının Beyköy Belediye Başkanı ile alakası yokmuş, Düzce Belediye Başkanının yaptırması gerekiyor cevabını aldık” dedi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız