Müdire hanıma özel hela

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Çiner’in, okulda kendisine 50 bin liralık harcamayla özel WC yaptırdığı iddia edilirken, skandal bir velinin sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı.

Müdire hanıma özel hela
15.09.2022 - 23:51
Güncelleme 15.09.2022 - 23:56
Haber Merkezi
3272
3

Düzce merkeze bağlı Şıralık Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Çiner’in WC skandalı bir velinin sosyal medya paylaşımı sonucu ortaya çıktı.
Okul Müdürü Suzan Çiner, 20222023 eğitim öğretim yılı başlamadan önce okulda yapım ve onarım çalışmaları sırasında kendisine özel WC yaptırdı. WC’nin kapısını kırmızı kaplama ile kaplattı ve üzerine müdür yazdı. WC’nin anahtarı sadece kendisine bulunan Çiner’in WC masrafı için ise 50 bin lira harcama yaptığı, harcamanın ise okul giderlerinden ödendiği iddia edildi.

TEPKİLER

Görüntünün sosyal medyada yapılmasıyla birlikte tepkiler yükselmeye başlayınca okul müdiresi Sazan Çiner, reklam ve kaplama işi yapan bir firmaya kapının üzerindeki kırmızı kaplamayı söktürerek aynı kapıya başka bir kaplama yaptırdı ancak lüks WC'nin durduğu öğrenildi.

SANKİ WC DEĞİL KOZMİK ODA


Diğer yandan iddiaları araştırmak için okula giden Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri anahtarı olmadığı gerekçesiyle WC'ye giremedi. WC'nin oldukça pahalı fayanslarla hazırlandığı öğrenildi.


Editör: N. Cingirt