Eğitim Bir Sen’den  Ankara çıkarması

Eğitim Bir Sen Temsilciği sömestr tatilini fırsat bilerek Ankara’da bir takım temaslarda bulundu.

Eğitim Bir Sen’den  Ankara çıkarması
25.01.2024 - 11:47
Kaynak: Haber Merkezi
237

Eğitim Bir Sen Akçakoca Temsilciği Ankara’da bir takım temaslarda bulundu. Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’ü mecliste ziyaret eden sendika yönetimi ardından sendika genel merkezini ziyaret etti.

Öztürk ile görüşen sendika temsilcileri, Akçakoca’da eğitimin sorunlarının çözümünde sendika olarak gereken desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek görev süresi boyunca ilimize ve ilçemize hayırlı hizmetlere vesile olması dileklerinde bulunuldu. Sendika yönetimi halı dokuma Türk Bayrağı tablosu hediye ederek ayrıldılar.

Daha sonra Eğitim Bir Sen Genel Merkezinde Genel Başkan yardımcısı Ramazan Çakırcı’yı ziyaret eden heyet milli eğitim mevzuatı ve özlük hakları ile ilgili güncel meselelerde görüş alış verişinde bulundular.

Eğitim Bir Sen Genel Merkezinde bir de sürpriz bir karşılaşma yaşandı. Akçakoca’da daha önce 4 yıl ilçe milli eğitim şube müdürlüğü görevinde bulunan Ayhan Özeken’le yaşanan karşılaşma duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız