Alfa Kıds Academy açıldı

Akçakoca’nın ilk özel kurumu Alfa Kids Academy Anaokulu, düzenlenen bir törenin ardından yapılan dualarla hizmete açıldı.

Alfa Kıds Academy açıldı
4.11.2023 - 17:14
Güncelleme 4.11.2023 - 17:16
Kaynak: Haber Merkezi
1134

Alfa Kids Academy için düzenlenen törene, belediye başkanı Okan Yanmaz, AK Parti İlçe Başkanı Burhan İşleyen, eski başkan Cüneyt Yemenici, eski ilçe başkanı Esved Sarıoğlu, çok sayıda iş insanı, siyasetçi ce esnaf katıldı.

Alfa Kids Academy işletmecisi Ayşenur Yıldız'ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve Prof. Dr. Abdullah Tümsek de  konuşmalarıyla açılış programına renk kattı.

Yapılan protokol konuşmaları ve eda edilen duaların ardından kurdele kesiminin ardından anaokulu hizmete açıldı.

Alfa Kids Academy işletmecisi Ayşenur Yıldız, açılış sonrası misafirlerin tamamıyla tek tek ilgilendi, okul hakkında bilgiler verdi.

OKUL ÜNİVERSİTE BÖLGESİNDE…

Alfa Anaokulu, Doğancılar Köyü No:66 adresinde konumlanmış olup, Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi'nin yanında yer almaktadır. Bu stratejik konum, çocukların okula ulaşımını kolaylaştırmak ve akademik ortamın bir parçası olmalarını sağlamak amacıyla seçilmiştir.

MİLLİ EĞİTİMİN BELİRLEDİĞİ KURALLARA GÖRE ÇALIŞIYOR

Alfa Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak modern ve çağdaş bir eğitim ortamı sunmaktadır. Anaokulu, çocukların bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek için özenle tasarlanmış sınıflar, oyun alanları ve öğrenme materyalleri ile donatılmıştır.

HEDEF ÇOCUKLARIN YETENEKLERİNİ KEŞFETMEK

Okulun öncelikli hedefi, her çocuğun benzersiz yeteneklerini keşfetmek ve onlara bireysel farklılıklarına uygun bir eğitim sunmaktır. Alfa Anaokulu, deneyimsel öğrenme yöntemlerini benimseyerek çocukları merak etmeye teşvik eder ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, öğrencilerin özgüvenlerini artırmak, işbirliği becerilerini geliştirmek ve sorun çözme yeteneklerini güçlendirmek için çeşitli etkinliklere ve projelere katılım sağlıyor.

DENEYİMLİ KADRO

Alfa Kıds Academy, nitelikli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla çocukların en iyi şekilde desteklenmesini sağlamaktadır. Ayrıca, güvenli bir öğrenme ortamı sunmak için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız