“Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm”

Akçakoca ilçesinde, Akçakoca Anaokulu Müdür Yardımcısı Nursel Hatip koordinasyonunda gerçekleştirilen “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi gerçekleştirildi.

8.05.2022 - 14:36
Güncelleme 9.05.2022 - 06:01
Özel Haber
964

Akçakoca Anaokulu Geri dönüşüm defilesi düzenledi. ‘Sıfır Atık’ alışkanlığı kazandırılması amacı ile Akçakocada bulunan anaokulları ile birlikte yürüttükleri “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi ile tasarladıkları kostümleri okulda sergilediler.

Akçakoca’nın en köklü Anaokulu olan Akçakoca Anaokulunda,  Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Nursel Hatip koordinasyonunda gerçekleştirilen E Twining projesi kapsamında çocuklar atık malzemelerden kostümler tasarladılar.

Çocuklara ‘Sıfır Atık’ alışkanlığı kazandırılması amacı ile Akçakoca’da bulunan anaokulları ile birlikte yürüttükleri “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi ile tasarladıkları kostümleri okulda sergilediler.

Sergi online olarak diğer okullardaki çocuklar tarafından izlendi.

Çocuklar yaptıkları bu proje ile Düzce’nin Eğitim Hareketi olan DEHA projesine katlıda bulundular.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız