“Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm”

Akçakoca ilçesinde, Akçakoca Anaokulu Müdür Yardımcısı Nursel Hatip koordinasyonunda gerçekleştirilen “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi gerçekleştirildi.

8.05.2022 - 14:36
Güncelleme 9.05.2022 - 06:01
Özel Haber
1233

Akçakoca Anaokulu Geri dönüşüm defilesi düzenledi. ‘Sıfır Atık’ alışkanlığı kazandırılması amacı ile Akçakocada bulunan anaokulları ile birlikte yürüttükleri “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi ile tasarladıkları kostümleri okulda sergilediler.

Akçakoca’nın en köklü Anaokulu olan Akçakoca Anaokulunda,  Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Nursel Hatip koordinasyonunda gerçekleştirilen E Twining projesi kapsamında çocuklar atık malzemelerden kostümler tasarladılar.

Çocuklara ‘Sıfır Atık’ alışkanlığı kazandırılması amacı ile Akçakoca’da bulunan anaokulları ile birlikte yürüttükleri “Başka Bir Hayat Mümkün!.. Geri Dönüşüm” isimli E Twining projesi ile tasarladıkları kostümleri okulda sergilediler.

Sergi online olarak diğer okullardaki çocuklar tarafından izlendi.

Çocuklar yaptıkları bu proje ile Düzce’nin Eğitim Hareketi olan DEHA projesine katlıda bulundular.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız