Hem geç kaldı hem terk etti gitti

Düzce’de özellikle son dönemde basına verilen sözde değerin en büyük göstergesi 10 Ocak’ta düzenlenen Vali Cevdet Atay’ın davetinde yaşandı...

Hem geç kaldı hem terk etti gitti
11.01.2023 - 17:33
Kaynak: Haber Merkezi
2603

Düzce Valisi Cevdet Atay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Akçakocalı bir gurup gazeteci dahil il genelinde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelmek istedi. Ancak gazetecileri 10.30’da yemeğin düzenleneceği tesise toplayan Atay, kendisin ev sahibi olduğu  toplantıya 11.30’da geldi. Ayrıca Vali Atay’ın eleştirileri hazmedemeyerek kahvaltıyı terk ettiği de gözlendi.

Düzce’de özellikle son dönemde basına verilen sözde değerin en büyük göstergesi 10 Ocak’ta düzenlenen Vali Cevdet Atay’ın davetinde yaşandı. Düzce Valisi Cevdet Atay, il genelinde görev yapan basın mensuplarıyla Berceste Tesisleri’nde 10.30’da bir araya gelmek istedi. Basın mensuplar ilin valisinin davetine katılarak 10.30 hatta daha öncesinde organizasyonun düzenleneceği mekanda hazır bulundular. Ancak Vali Atay, kendi davetine 11.30 sıralarında gelerek basın mensuplarını 1 saat bekletti. Bir çok iş yapmak zorunda olan ve 10 Ocak nedeniyle kendi bürolarını ziyaret etmek isteyen kişiler ve STK’ları bekletmek zorunda kalan basın mensupları bütün bu olumsuzluğa rağmen nezaketlerini koruyarak kahvaltıyı terk etmediler.

Vali Atay, kahvaltının ardından basın mensuplarıyla tek tek ilgilenmek istedi. Ancak bazı basın mensuplarının işini layığı ile yapmayan bazı kişilerden şikayet etmesi üzerine Atay, kahvaltıyı terk ederek mekandan hızlı bir biçimde ayrıldı.


Editör: N. Cingirt