DEVLET SIRRI GİBİ SAKLANAN İHALE...

DEVLET SIRRI GİBİ SAKLANAN İHALE...
24.08.2021 - 08:45
Haber Merkezi
1324

Düzce Valiliği dış cephesinin değişmesi için ihale açıldı. Köylere Hizmet Götürme Birliği üzerinden yapılan ihalenin bedeli ise kamuoyundan sır gibi saklanıyor. Resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte  ihale bedelinin 2 milyon civarında olduğu tahmin ediliyor. 

Türkiye yangın, sel gibi doğal afetlerle uğraşırken, Düzce'de valilik dış cephesinin değiştirilmesi için ihale yapıldı. Düzce'ye hizmet eden bir çok valiye yıllardır ev sahipliği yapan binanın dış cephesinin yenilenmesi için açılan ihale 17 Ağustos 2021 tarihinde yapıldı. Ancak ihale sonucu kamuoyu ile paylaşılmadı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kamuda tasarruf tedbirleri kararnamesi yayınladığı; devletin sel ve  yangın bölgelerinin yeniden ayağa kaldırılması için yardım kampanyası başlattığı bir dönemde, Düzce Valiliği'nin dış cephe tadilat işi için  2 milyon lira kaynak ayırması, şimdi sırası mıydı? yorumlarının yapılmasına neden oldu.

 Düzce’nin bir çok köyünde yol su ve kanalizasyon  gibi temel altyapı eksiklerinin olduğu bugünlerde, Köylere Hizmet Götürme Birliği bütçesinden 2 milyon TL’nin valilik yerleşkesinin dış cephe tadilatı için ayrılması, Düzce kamuoyunda şaşkınlık yarattı.

Kaynak: Düzce Son haber


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız