Yaşam için kısa bir mola ver

Düzce Valisi Cevdet Atay Kaynaşlı Yol kontrol noktasında Yaşam Tünelini inceledi emniyet jandarma ve sürücülerin bayramlarını kutladı.

Yaşam için kısa bir mola ver
20.07.2021 - 12:21
Güncelleme 20.07.2021 - 12:22
Haber Merkezi
895

Yol kontrol noktasında görev yapan güvenlik güçlerine Vali Atay'dan sürpriz ziyaret. Atay, "Yaşam için Kısa Bir Mola" sloganıyla hayata geçirilen yaşam tünelinde incelemelerde bulundu.

Düzce Valisi Cevdet Atay, trafik kazalarına neden olan kural ihlallerini en aza indirebilmek adına İçişleri Bakanlığı tarafından Yol kontrol noktasında görev yapan güvenlik güçlerine Vali Atay’dan sürpriz ziyaret. Atay, “Yaşam için Kısa Bir Mola” sloganıyla hayata geçirilen yaşam tünelinde incelemelerde bulundu. 

İçişleri Bakanlığının "Yaşam İçin Kısa Bir Mola" sloganıyla başlattığı uygulama kapsamında kural ihlali yapan sürücü ve yolculara "Yaşam Tüneli" adı verilen çadırda yaşayabilecekleri olumsuzluklar konusunda bilgi veriliyor. 

Düzce Valisi Cevdet Atay, Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile birlikte trafik kazalarına neden olan kural ihlallerini en aza indirebilmek adına İçişleri Bakanlığı tarafından “Yaşam için Kısa Bir Mola” sloganıyla hayata geçirilen yaşam tünelinde incelemelerde bulunarak, emniyet personelinden bilgi aldı.

 Ardından Kaynaşlı ilçesinde ki yol kontrol noktasını ziyaret eden Vali Atay, huzuru sağlamada üstüne büyük görev düşen jandarma ve emniyet personeli ile sürücülerin Kurban Bayramını tebrik etti.
Vali Atay, güvenlik güçlerine tatlı ikramında bulundu. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız