VALİ ATAY, KAYMAKAM CAN İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can ile birlikte Akçakoca’da yöresel halk pazarını ve vilayetler birliği konaklarını gezdi.

VALİ ATAY, KAYMAKAM CAN İLE BİR ARAYA GELDİ
9.11.2021 - 08:22
Haber Merkezi
938

Akçakoca’nın simgelerinden olan Yukarı Mahalle Halk Pazarı Düzce Valisi Cevdet Atay’ında ilgisini çekti. Yukarı Mahalle Halk Pazarı’nı gezen Vali Atay, pazar esnafına hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Pazarda esnafla muhabbet eden Vali Atay, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can ile bir araya gelerek Akçakoca Yukarı Mahalle'de bulunan, Vilayetler Birliği Konağını ziyaret etti. Vilayetler Birliği Konağının tarihi yapısını çok beğendiğini dile getiren Vali Atay, Konağın Akçakoca’nın tarihini yansıttığını ve bu dokunun korunmasının çok değerli olduğunu dile getirdi. Akçakoca Kalkın Köyü'nde bulunan Vilayetler Birliği Otelini de ziyaret eden Atay, otel hakkında yetkililerden bilgi alarak incelemelerde bulundu. Düzce Valisi Cevdet Atay, Vilayetler Birliği Otelindeki incelemelerinin ardından Akçakoca’dan ayrıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız